Kotoučové pily Worksite
PodkategorieWorksite CSW173 - Okružní pila 1400W 185mm
-5%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 40 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CCS334 - Aku okružní pila 20V 165mm 1x2,0Ah - Kombi MAX plus
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite COS109 - Rozbrušovací pila 2500W 355mm
-7%
- Rozbrušovací pila WORKSITE COS109 2500W, 355mmRozbrušovačka COS109 je cenově dostupná pila, jejíž funkce a možnosti ocení všichni mistři i domácí kutilové. Pila s příkonem 2500W na kovy je vhodná pro řezání a zarovnávání materiálů z oceli, neželezných kovů, železa a litinových profilů. Pila vyniká precizním zpracováním, dlouhou životností a maximální spolehlivostí.Pila také umožňuje nastavitelný úhel řezání. Maximální otáčky bez zátěže dosahují 3600 otáček za minutu. Rozměry kotouče tvoří 355 x 3,2 x 25,4mm. Samozřejmostí je praktický ON / OFF přepínač se kterým pilu jednoduše zapnete nebo vypnete. Svěrák pily lze otáčet od 0° do 45°, díky čemuž umožňuje tvorbu zkosených řezů. Přední upínací plocha pily se automaticky otočí do správné polohy a vyrovná se s obrobkem, aby se zajistilo, že obrobek je bezpečně upevněn. Vysoká bezpečnost při práci je zaručena i díky oboustrannému krytu a přednímu chrániči.Hlavní výhodyAretace vřeteneRychloupínací svěrákNastavitelný dorazSilný 2500W motorŘezný rozsah
- Max. řezná kapacita 90° (obdélník) - 115 x 125 mm
- Max. řezná kapacita 90° (čtverec) - 135 x 135 mm
- Max. řezná kapacita 90° (kulatina) -125 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
SBN 754 MR Pilové plátky NAREX
-33%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
Adaptér na vodící lištu NAREX AD-GR
-27%
- pro napojení EPK 16 na vodicí lištu
Skladem - ihned k odběru
Pracovní rukavice vel. L NAREX MG-L
-31%
- Velikost: L
Skladem - ihned k odběru
Řezný kotouč na kov 350 x 25,4 Güde 40541
-27%
- Pro pily: okružní
- Určení kotouče: kov
- Průměr kotouče: 350 mm
- Tloušťka kotouče: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES L - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na dřevo 150-6 Kreator KRT031002
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Snadno si poradí s tvrdým dřevem.Mají délku 150 mm a 6 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
Sada pilových plátků NAREX SET SBN 5
-50%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
CL 120-GR Svěrka NAREX
-31%
- pro připevnění vodicích lišt k řezanému materiálu
Skladem - ihned k odběru
SC 53DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 53
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 40T Kreator KRT020407
-21%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Spojka NAREX CN-GR
- pro napojení vodicích lišt
Skladem - ihned k odběru
Dělicí pila na kov GMT 355-2.2 Güde 40556
-35%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 2200 W
- Otáčky motoru: 4200 min-¹
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856652
-16%
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 160mm, 48T Kreator KRT020409
-8%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov 150-24 Kreator KRT032001
-9%
- Tato sada obsahuje 2 ekologické pilové listy na kov, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.Mají délku 150 mm a 24 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
EPK 16 Vodítko NAREX
-8%
- pro přesné vedení řezupro EPK 16
Skladem - ihned k odběru
Pracovní rukavice vel. XXL NAREX MG-XXL
-10%
- Velikost: XXL
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 185mm, 24T Kreator KRT020414
-29%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 185mm, 60T Kreator KRT020415
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Narex GB-EPR 350 - Vodicí lišta
-13%
- EAN 13: 8590163044352Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-14%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-6%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru