Zahradní pily na dřevo Makita
PodkategorieMakita 191G14-3 lišta 25cm 1.1mm 3/8" 40čl = old 161846-0
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415038655 lišta 38cm 1.5mm 3/8" Dolmar 60čl
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T86-6 lišta 30cm 1.1mm 0.325" 51čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72291 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 24Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H44-0 řetěz pilový 50cm 1.5mm 3/8" .058" 72čl DPX Makita = old 523093772
-17%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191X04-8 řetěz pilový 45cm 1.1mm 0.325" .043" 70čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC353Z Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T91-3 řetěz pilový 35cm 1.1mm 0.325" .043" 59čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T87-4 lišta 35cm 1.1mm 0.325" 59čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G22-4 lišta 25cm 1.3mm 3/8" 40čl = old 168408-5, 168406-9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72300 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 40Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC356PT2B Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC406ZB Aku řetězová pila 400 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 40 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita CV102DZL Aku vesta L s vyhříváním Li-ion CXT 10,8/12V Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 10,8/12V CXT
- Doba použití Hi: BL1041B - 4 hod
- Doba použití Mid: BL1041B - 7,5 hod
- Doba použití Lo: BL1041B - 14 hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415050655 lišta 50cm 1.5mm 3/8" Dolmar (445050655 Makita)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC254CZ Aku řetězová pila carving 250 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC254Z Aku řetězová pila 250 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC303Z Aku řetězová pila 300 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H23-8 řetěz pilový 38cm 1.3mm 0.325" .050" 64čl Makita = old 512484764, 532484064
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H51-3 řetěz pilový 45cm 1.5mm 3/8" .058" 68čl Makita = old 528099668, 528099768, 958099068
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-51079 kotouč pilový dřevo SPECIALIZED 165x1.5x20mm 16Z =new D-81050
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84676 rukavice pracovní standard, velikost XL/10
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84654 rukavice pracovní standard, velikost M/8
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84660 rukavice pracovní standard, velikost L/9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás