Okružní pily - cirkulárky Makita
PodkategorieMakita D-72291 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 24Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72300 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 40Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-51079 kotouč pilový dřevo SPECIALIZED 165x1.5x20mm 16Z =new D-81050
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-08676 kotouč pilový dřevo Efficut 185x1.45x30mm 24Z = new E-08682
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-08894 kotouč pilový dřevo Efficut 216x2x30mm 80Z = new E-08919
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72067 PCD pilový kotouč 165x20mm 4T na vláknocementové desky
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-07917 kotouč pilový dřevo MFORCE 170x2x30mm 16Z = new B-31946
-19%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-12859 kotouč pilový dřevo MAKFORCE 270x2.6x30mm 18Z
-12%
| Vnější průměr: | 270 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-23363 kotouč pilový ocel SPECIALIZED 185x1.8x30mm 56Z = new B-33738
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-69272 kotouč pilový ocel Efficut 136x1.1x20mm 45Z = new B-69319
-12%
| Vnější průměr: | 136 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-15%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-65377 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 40Z=newD-77322
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-65383 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 60Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-09606 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 235x2.4x30mm 80Z = oldP-05365, new B-33277
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita D-72322 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 80Z=newD-81876
-20%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita E-06971 kotouč pilový dřevo Efficut 216x2x30mm 45Z = new E-06987
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-67240 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 80Z = new B-67290
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72316 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 60Z new D-81854
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72338 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 100Z=newD-81941
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-09575 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 180x2.4x30mm 60Z = new B-33255
-18%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-56742 kotouč pilový corian SPECIALIZED 165x2x20mm 48Z pro ponorné pily = new B-56801
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem