Okružní pily - cirkulárky Bosch
PodkategoriePilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640621
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640702
-12%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100232
-12%
- Průměr mm: 30,0
- Otvor mm: 25,400
- Silné mm: 1,8
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640651
-12%
- Vnější průměr mm: 315
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640597
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640508
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640438
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640817
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640703
-12%
- Vnější průměr mm: 400
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640691
-12%
- Vnější průměr mm: 315
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100228
-20%
- Průměr mm: 25,4
- Otvor mm: 20,000
- Silné mm: 1,8
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100212
-21%
- Průměr mm: 20,0
- Otvor mm: 16,000
- Silné mm: 1,5
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640618
-12%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640614
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640613
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640611
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640516
-12%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640503
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640501
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640445
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640433
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640435
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608641195
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641171
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás