Okružní pily - cirkulárky Bosch
PodkategoriePilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640509
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640450
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640800
-34%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608642602
-16%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608642600
-42%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640616
-37%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640446
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640443
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640441
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640436
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641186
-34%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640642
-35%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640641
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100220
-26%
- Průměr mm: 30,0
- Otvor mm: 20,000
- Silné mm: 1,5
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640633
-45%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640629
-42%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640596
-44%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640519
-16%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640430
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641185
-42%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641170
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640801
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640630
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640673
-12%
- Vnější průměr mm: 315
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »