Elektrické úhlové brusky Makita
Podkategorie
Úhlové brusky 115 mm
Úhlové brusky 125 mm
Úhlové brusky 150 mm
Úhlové brusky 180 mm
Úhlové brusky 230 mm
Makita P-43256 brusný pás 9x533mm K40 5ks=oldA-34447
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-43315 brusný pás 9x533mm K240 5ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-37231 brusný pás 76x533mm K240 5ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-43795 brusný pás 203x476mm K150 25ks
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-43278 brusný pás 9x533mm K80 5ks=oldP-39453
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-04494 Kuželový kartáč z ocelového drátu-splétaný drát 100mm
-12%
- Ocelový drátěný kuželový kartáč, 18 svazků, průměr 100 mm MAKITA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-76009 kotouč lamelový X-Lock 125x22.23mm Z40 Zirkon
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-76037 kotouč lamelový X-Lock 125x22.23mm Z120 Zirkon
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-13764 kotouč řezný nerez 230x1.9x22.23mm = old B-12273
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-02060 kotouč řezný diamantový 115x2.2x22.23mm X-Lock
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-12712 kotouč řezný diamantový Quasar 230x22.23mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-48583 kotouč brusný diamantový 125x22.23mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-48577 kotouč brusný diamantový 125x22.23mm
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-48549 kotouč brusný diamantový 125mm M14
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-48533 kotouč brusný diamantový 125mm M14
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-13465 kotouč řezný diamantový Quasar 350x20/25.4mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9030RF01 Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2400W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2400 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9060R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5021C Úhlová bruska s elektronikou 125mm,1450W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1450 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA6040C01 Úhlová bruska 150mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 9000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5041C01 Úhlová bruska 125mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5040C01 Úhlová bruska 125mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA4540C01 Úhlová bruska 115mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | ANO |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-64587 kotouč řezný nerez 115x1.2x22mm
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- Další ›
- Poslední »