Úhlové brusky (flexa) Powerplus
PodkategorieÚhlová bruska 900 W - 115 mm Powerplus POWX0611
-10%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska 125 mm - 1 200 W Powerplus POWX0614
-11%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x brusný disk prům.150 G60 Powerplus POWAIR0122
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
102 ks příslušenství pro přímé brusky Powerplus POWE90600
- Sada vhodná pro přímé brusky POW1820/X134/X1340/X1341/E80060Sada obsahuje 102ks:Brusné kameny na stopce
- HSS frézy
- Měděné brusné kartáče
- Nylonové brusné kartáče
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x brusný disk prům.150 G120 Powerplus POWAIR0123
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku úhlová bruska 20V 115mm SET Powerplus POWDP35150
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TCT kotouč pro lamelovačku Powerplus POWX131A
-5%
- Kotouč: prům.100x22x4mm
- Počet zubů: 6
Není skladem
Úhlová bruska 2 500 W - 230 mm Powerplus POWX0618
-8%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2500 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Aku úhlová bruska 20V 125mm (bez AKU) Powerplus POWDPO5000
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 8.000 min⁻¹
- Průměr kotouče: 125 mm
- Závit hřídele: M14
Není skladem