Aku nářadí Kreator
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku hoblíky
Aku kompresory
Aku míchadla
Aku pájky
Aku utahováky
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 18T Kreator KRT020402
-25%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 150 mm G40 Kreator KRT231003
-4%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G240 Kreator KRT220009
-18%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
SDS Plus sekáč špice 250mm Kreator KRT011001
-16%
- Tento špičatý sekáč má upínání typu SDS plus a délku 250 mm.
- Je ideální pro sekání do kamene nebo betonu.Sekáč je odolný a velmi pevný.
- Sekáče typu SDS plus nejsou kompatibilní se sekáči typu SDS max a naopak.
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 533 G180 Kreator KRT242008
-18%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 115 mm G180 Kreator KRT230008
-11%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 48T Kreator KRT020423
-20%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 16 mm Kreator KRT011203
-7%
Skladem - ihned k odběru
Chrániče uší (sluchátka) profi Kreator KRTS40002
-6%
- EN352-1
- SNR 29
- Nastavitelný hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Skladem - ihned k odběru
Lamelový brusný kotouč 125mm G120 Kreator KRT255507
-6%
- Materiál korund : univerzální použití, pro hliník, měkké neželezné kovy a jejich slitiny, běžné druhy konstrukčních ocelí, plasty, dřevo, litiny.
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 533 G80 Kreator KRT242005
-11%
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 457 G80 Kreator KRT241005
-13%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 3 x 90 - G240 Kreator KRT210009
-7%
- Systém uchycení: Suchý zip
Skladem - ihned k odběru
Diamantový kotouč celoobvodový 89mm PREMIUM Kreator KRT081100
-21%
- Rozměr: 89 x 10 x 1,8 mm
Skladem - ihned k odběru
Řezný kotouč Nerez/Ocel 125 x 1,2mm 4 plus 2 (6ks) Kreator KRT070420
-12%
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov 150-18 Kreator KRT032002
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.Mají délku 150 mm a 18 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-5%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 125 mm G240 Kreator KRT230509
-2%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-20%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-13%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-21%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-21%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 13 mm Kreator KRT011202
-22%
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov a dřevo 225-14/10 Kreator KRT033001
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov a dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Použijete je k řezání dřeva, ocelových plechů, kovových trubek a dalších materiálů.Mají délku 225 mm a 10, respektive 14 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
- « První
- ‹ Předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- Další ›
- Poslední »