Aku nářadí Kreator
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku hoblíky
Aku kompresory
Aku míchadla
Aku pájky
Aku utahováky
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G120 Kreator KRT220007
-18%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-14%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G180 Kreator KRT232008
-15%
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G60 Kreator KRT232004
-18%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-6%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-4%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G150 Kreator KRT232007
-20%
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 5 x 68 mm Kreator KRT011103
-23%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 185mm, 48T Kreator KRT020503
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Tavné tyčinky 7mm 12ks Kreator KRT310001
-8%
- Barva: Transparentní
Skladem - ihned k odběru
Diamantový kotouč celoobvodový 180mm PREMIUM Kreator KRT081103
- Rozměr: 180 x 30 x 2,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 40T Kreator KRT020403
-9%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G240 Kreator KRT232009
-15%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 48T Kreator KRT020411
-24%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 18T Kreator KRT020406
-20%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 4 x 65 mm Kreator KRT011102
-21%
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 19mm Kreator KRT502010
-2%
- Rozměr: 19 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 17mm Kreator KRT502008
- Rozměr: 17 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 457 G60 Kreator KRT241004
-17%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 na barvu G40 Kreator KRT220053
-22%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G180 Kreator KRT220008
-18%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Nástrčný klíč magnetický 8 mm Kreator KRT062100
-6%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G80 Kreator KRT220005
-16%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru