Aku nářadí FIELDMANN
PodkategorieFdmb 200170-a aku model.bruska fieldmann
-35%
- Li-Ion 7,2V / 1300 mAh
- 5 rychlostí: 5000-25000 ot./min.
- LED pracovní světlo
- Měkčená rukojet
Skladem - ihned k odběru
Fzp 70105-0 20v mini pila fieldmann
-89%
- - bezuhlíkový motor
- - délka lišty 125 mm
- - automatická olejová pumpa
- - rychlost řetězu 8,5 m/s–11 m/s
Skladem - ihned k odběru
Fdb 201401-e úhlová bruska fieldmann
-48%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 8600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Fdub 70605-0 20v úhlová bruska fieldmann
-36%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Fds 10112-a aku šroubovák fieldmann
-42%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - ihned k odběru
Fds 9005-55r sada bitů 75mm fieldmann
-37%
- Sada bitů 55ks
- Fieldmann FDS 9005-55R53ks Bit 75mm:
- - Phillips: ( 0; 1; 2; 3)*2
- - Pozi: 0; 1; 2; 3
Skladem - ihned k odběru
Fzo 2110 dámské zahr. rukavice fieldmann
-32%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2110Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2005-e ele. pila 2000w fieldmann
-65%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40.5 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzp 9001 řetěz pro pily fieldmann
-27%
- Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 57
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Délka lišty 16"/405 mm
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2025-e ele. pila 2 400w fieldmann
-38%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2030-e ele. pila 2400w fieldmann
-41%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzo 7010 pracovní rukavice fieldmann
-29%
- Spodní část vyrobena ze syntetické kůže
- Svrchní část z pružného neoprenu
- Poutko pro snadné navlékání
- Zajištění proti sklouznutí pomocí pásku se suchým zipem
Skladem - ihned k odběru
Fznr 1350 teleskop. prořezávač fieldmann
-25%
- Teleskopická prořezávací pila pro prořezávání větví v korunách stromů
- Kalené zuby
- Plastový obal čepele
- Teleskopická tyč - max 5 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 6005-e teleskop.prořezávač fieldmann
-25%
- Elektrický prořezávač větví
- Fieldmann FZP 6005-EPříkon motoru 600 W
- Nastavitelný úhel řezné hlavy – 3 pozice
- Délka lišty 25 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdmb 200171-e modelář. bruska fieldmann
-34%
| Příkon: | 175 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 35000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9023 řetěz pro fzp 2005 fieldmann
-26%
- Náhradní řetěz
- Fieldmann FZP 9023Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 56
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10352-55ar aku vrtačka fieldmann
-33%
| Napětí akumulátoru: | 14.4 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdak 901503 sada přísluš.kompr fieldmann
-50%
- Sada příslušenství 5 kusů
- Pistole na huštění pneumatik s manometrem
- Adaptéry a jehla na nafukování hraček - 3ks
- Spirálová PU hadice 5m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9020-b lišta 40cm, 0.325 fieldmann
-25%
- Lišta pro pily
- Fieldmann FZP 9020-BDélka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 0,058´ / 1,5 mm
- Dělení řetězu 0,325´
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200805-e přímočará pila fieldmann
-32%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70115-a 20v vrtačka fieldmann
-33%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduk 70305-0 20v kotouč. pila fieldmann
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 201302-e kotouč.pila+laser fieldmann
-32%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdbp 200901-e pásová bruska fieldmann
-45%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »