Pily FIELDMANN
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Fzp 70105-0 20v mini pila fieldmann
-89%
- - bezuhlíkový motor
- - délka lišty 125 mm
- - automatická olejová pumpa
- - rychlost řetězu 8,5 m/s–11 m/s
Skladem - ihned k odběru
Fzo 2110 dámské zahr. rukavice fieldmann
-32%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2110Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2005-e ele. pila 2000w fieldmann
-65%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40.5 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzp 9001 řetěz pro pily fieldmann
-27%
- Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 57
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Délka lišty 16"/405 mm
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2025-e ele. pila 2 400w fieldmann
-38%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2030-e ele. pila 2400w fieldmann
-41%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzo 7010 pracovní rukavice fieldmann
-29%
- Spodní část vyrobena ze syntetické kůže
- Svrchní část z pružného neoprenu
- Poutko pro snadné navlékání
- Zajištění proti sklouznutí pomocí pásku se suchým zipem
Skladem - ihned k odběru
Fznr 1350 teleskop. prořezávač fieldmann
-25%
- Teleskopická prořezávací pila pro prořezávání větví v korunách stromů
- Kalené zuby
- Plastový obal čepele
- Teleskopická tyč - max 5 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 6005-e teleskop.prořezávač fieldmann
-25%
- Elektrický prořezávač větví
- Fieldmann FZP 6005-EPříkon motoru 600 W
- Nastavitelný úhel řezné hlavy – 3 pozice
- Délka lišty 25 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9023 řetěz pro fzp 2005 fieldmann
-26%
- Náhradní řetěz
- Fieldmann FZP 9023Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 56
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9020-b lišta 40cm, 0.325 fieldmann
-25%
- Lišta pro pily
- Fieldmann FZP 9020-BDélka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 0,058´ / 1,5 mm
- Dělení řetězu 0,325´
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200805-e přímočará pila fieldmann
-32%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduk 70305-0 20v kotouč. pila fieldmann
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 201302-e kotouč.pila+laser fieldmann
-32%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 9001 pilové listy t-dřevo+ fieldmann
-32%
- 2x T 118 A – Dřevo 2 – 15 mm, PVC; čistý řez
- 2x T 101 AO – Dřevo 5 – 50 mm; rychlý řez
- 2x T 144 D – Dřevo 3 – 30 mm; čistý řez
- 2x T 101 B – Dřevo 3 – 30 mm, Epoxid do 30 mm; čistý řez
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9016 řetěz 14 pro fzp 2000 fieldmann
-28%
- Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 52
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Délka lišty 14"/355 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200451-e přímočará pila fieldmann
-34%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 60 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpp 200705-e ponorná pila fieldmann
-48%
- Napájení 230 V/50 Hz
- Příkon 705 W
- Otáčky motoru bez zatížení 4 500 ot./min
- Řezný kotouč Ø 89 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpo 200711-e el. šavlová pila fieldmann
-34%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzo 6010 pracovní rukavice fieldmann
-42%
- Spodní část vyrobena ze syntetiky kůže
- Zesílená dlaňová vystýlka pro tlumení vibrací
- Svrchní část z pružného neoprenu
- Zajištění proti sklouznutí pomocí pásku se suchým zipem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9005-b lišta 40cm,0.375 fieldmann
-31%
- Délka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 0,375´
- Počet článků 57
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 200802-e kotoučová pila fieldmann
-33%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 140 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 0 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 56516-b benzínová pila fieldmann
-41%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9032-e lišta org.fzp 2025 fieldmann
-30%
- Náhradní lišta
- Fieldmann FZP 9032-E3/8 OREGON lišta
- Délka lišty 40 cm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás