Aku nářadí Ferm
PodkategorieFerm PSM1034 - Vibrační bruska 240W
-5%
- PSM1034 - Vibrační bruska 240WPSM1034 - Vibrační bruska je výkonná bruska pro plošné a rohové broušení plochých dřevěných materiálů, kovů, plastů, tmelů a laků. Při broušení si můžete upravit rychlost dle typu broušeného materiálu. Z důvodu delší životnosti má bruska pevnou kovovou základnu na kterou lze přichytit brusné papíry pomocí suchého zipu nebo svorkami. Čistý pracovní prostor zajišťuje integrovaný systém odsávání pilin do sběrného boxu. Horní strana rukojeti je pokryta gumou, která tlumí přenos vibrací při práci. Není vhodná pro broušení sádrokartonu.Hlavní výhodyHliníková základna
- Upínaní papíru pomocí svorek nebo suchého zipu
- Elektronická regulace rychlosti
- Odsávání pilin do sběrného boxu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Míchací metla 140 x 600 mm (tekutiny) pro PMM1006, PMM1010, EMM114
-5%
- Míchací metla Ferm PMA1008 pro míchadla: Wroksite EMM114, FERM PMM1006 a FERM PMM1010.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm MSM1040 - Pokosová pila 1900W 254mm
-13%
- MSM1040 - Pokosová pila 1900W 254mmPokosová pila MSM1040 je vynikajícím nástrojem, který najde své uplatnění doma, v dílně i na stavbách. Je navržena tak, aby poskytovala přesné rovné a úhlové řezy, a to jak v tvrdých, tak měkkých druzích dřeva, dřevěných profilech, laminátu i plastech. Konstrukce pily je z velmi pevné, ale lehké slitiny hliníku, což usnadňuje její přenositelnost, a zároveň zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům.Hlavní výhodyFunkce plynulého chodu tažení pro široké obrobky
- Otočný stůl s přesným rychlým nastavením úhlu pro úhlové řezy
- Otočný stůl s přesnou polohou zamykání pro všechny běžné úhly
- Pilovou hlavu je možné naklonit doleva
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 305x3,0x25,4 (40z)
-5%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm JSM1036 - Aku přímočará pila 20V - bez akumulátoru - Platform
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm HDM1051 - Aku vrtací kladivo Li-Ion 20V 1,3J - bez akumulátoru - Platform
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Kombinované |
| Síla úderu: | 1.3 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm ESM1015 - Excentrická bruska 300W ⌀125mm
-5%
| Příkon: | 300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSM1048 - Aku okružní pila 20V 150mm - bez akumulátoru - Platform
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 48 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1048 - Pilový kotouč 44z (HSS) pro CSM1043
-12%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CRM1054 - Aku kompresor 20V - bez akumulátoru - Platform
-5%
- Napětí 8 VMax. tlak: 10 BarObjem vzdušníku 0 L
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1158 - Aku vrtačka šroubovák 20V 26Nm 1x2Ah
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 26 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1143 - Aku vrtačka šroubovák 20V 40Nm - bez akumulátoru - Platform
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1141P - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 2x2Ah
-15%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1138 - Aku vrtačka s příklepem 20V 45Nm 2x2Ah
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Hadice ke kompresoru 9m (navíjecí buben)
-5%
- Hadice ke kompresoru 9m (navíjecí buben)
- Montáž na zeď nebo zavěšení
- S rychlospojkou
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Míchací metla 120x600 mm (lepivé, viskozní materiály) pro PMM1006
-5%
- Metla pro míchadlo FPM-1400N/1600 (120x600, lepivé mat.)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm JSM1025P - Přímočará pila 750W
-13%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 110 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSM1041P - Okružní pila 1050W 190 mm
-13%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 68 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 46 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1046 - Pilový kotouč diamantový pro CSM1043
-14%
- CSA1046 - Pilový kotouč diamantový pro CSM1043
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Brusná deska k vibrační brusce (320402)
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Tvarová fréza s vodícím trnem Boehler (320504)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm AGM1119P - Úhlová bruska 2600W 230mm
-13%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem