Aku nářadí Ferm
PodkategorieFerm AGM1087 - Úhlová bruska 850W 125mm
-22%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 880 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Ferm EFM1001 - Elektrický pilník (FEF-400)
-8%
- EFM1001 - Elektrický pilník (FEF-400)EFM1001 - Elektrický pilník (FEF-400) představuje díky svému úzkému brusnému ramenu ideální nářadí k pilování, odstraňování rzi, odstraňování otřepů a broušení v obtížně přístupných místech. S jeho pomocí snadno dosáhnete dokonalých výsledků při práci s dřevem, plastem a kovem Optimální kontrola a dokonalé opracování povrchů díky variabilním otáčkám, systému vystřeďování pásu, ergonomické rukojeti a účinnému odsávání prachu.Hlavní výhody
- Výkon 400 W pro efektivní broušení
- Kompaktní design pro snadnou manipulaci
- Brousící pás použitelný horizontálně i vertikálně
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1088 - Úhlová bruska 2500W 230mm
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2500 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Ferm BSM1024 - Pásová bruska 950W
-8%
| Příkon: | 950 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 75 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 350 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Ferm CDM1119 - Aku vrtačka šroubovák 12V 20Nm 2x1,5Ah
-11%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 20 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1125 - Aku úhlová bruska 20V 115cm - bez akumulátoru - Platform
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Ferm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-10%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1120P - Elektrická leštička 1400W 180mm
-8%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 3300 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Ferm Brusný pás - 13x455 mm, set 8 ks pro EFM1001
-6%
- Sada obsahuje:2 x G40, 3 x G80, 3 x G120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Sada nožů pro PPM1013, PPM1008, PPM1010
-5%
- Sada nožů pro PPM1013, PPM1008, PPM1010Sada nožů pro PPM1013, PPM1008, PPM1010 Vhodné pro všechny elektrické hoblíky s potřebnou délkou čepele 82 mm . V balení se nacházejí 2 ks. Použití na: tvrdé dřevo, měkké dřevo, dřevotřískové desky, laťové překližkyHlavní výhody
- Nože FP-650, FP-900, FP-82Ostrý, rovný, z tvrdokovu
- Délka x šířka: 82 x 5,5 mm
- Ostrý hoblovací nůž
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm DSM1009 - Rohová delta bruska 280W (FDS-280)
-13%
| Výkon: | 280 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Rychlost kmitání: | 10000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Brusný pás 100x533 pro FBS-1000 zr.120
-9%
- Brusný pás - š. 100x533, zr. 120 pro FBS-1000
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm PRA1008 - Sada fréz 20ks (FRB-20)
-12%
- Tvrdokov
- Ø upínací stopky 8 mm
- 20 kusů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Brusný pás - 10x455 mm, set 8 ks pro EFM1001
-6%
- Brusný pás - 10x455 mm, set 8 ks pro FEF-400
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm TCM1011 - Stolní diamantová řezačka (FTZ-900N)
-8%
- TCM1011 - Stolní diamantová řezačka (FTZ-900NTCM1011 - Stolní diamantová řezačka je výkonný a precizní nástroj navržený pro řezání keramických obkladů, dlaždic a dalších tvrdých materiálů. Díky svému silnému motoru a robustní konstrukci je ideální pro profesionální použití i pro náročné domácí projekty, ale i v podmínkách domácích dílen, chat, chalup apod.Hlavní výhody
- Snadno ovladatelná, kompaktní a lehce přenosná.
- Nastavitelný úhel řezu:
- Robustní konstrukce
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CTM1017 - Přímá bruska 160W 40ks příslušenství
-13%
| Příkon: | 160 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 35000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm BGM1021 - Pomaloběžná bruska (FSMC-200/150N)
-8%
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ano |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm SSM1007 - Strojní vyřezávací pilka
-12%
- SSM1007 - Strojní vyřezávací pilkaSSM1007 - Strojní vyřezávací pilka je dokonalým nástrojem pro modelování a složité řezací práce do dřeva a plexiskla. Je skvělý pro výrobu hraček, puzzle, her a šperků.. Modelová pila pracuje s výkonem 120 wattů a maximální výškou řezu 50 mm. Výkon a rychlost lze pomocí regulace rychlosti optimálně přizpůsobit příslušnému materiálu. Pevný rám zajišťuje bezpečné postavení, zatímco pila 12 kg je díky svému kompaktnímu designu vhodná i pro flexibilní, mobilní použití. Díky robustnímu ocelovému pracovnímu stolu, který lze naklonit až o 45°, lze rychle a snadno provádět i šikmé řezy. Praktický držák obrobku zajišťuje bezpečné a přesné vedení řezaného obrobku a spolehlivě jej drží na stole pily. Pomocí upínacího zařízení lze pilové kotouče rychle a snadno vyměnit. Jak pilové listy s křížovým čepem, tak kotoučové pily jsou vhodné pro použití se spirálovou pilou. Pomocí integrovaného dmychadla zajišťuje foukací zařízení volný výhled na pracovní plochu a usnadňuje tak provádění přesných řezů. Díky přípojce pro odsávání prachu (průměr 36 mm) lze pracoviště bez námahy udržovat čisté, například pomocí vysavače na mokré/suché vysávání zn. PROMA. Díky připojení vysavače a flexibilnímu dmychadlu můžete pracovat vždy v čistém pracovním prostředí a dobře vidět na obrobek / linku řezání. Pokud jde o bezpečnost, má tato lupinková pila průhledný ochranný kryt a speciální bezpečnostní spínač pro zajištění bezpečné práce.Hlavní výhody
- Plynulá regulace otáčekNožní spínačJe to všestranná pila vhodná pro domácí kutilyNapínací systém. Snadná výměna pilových listůPřípojka na vysavačDmychadlo pro vždy čisté pracovní prostředíRychloupínací zařízení na snadnou výměnu pilového plátku, bez použití nářadíSoučást dodávky Strojní vyřezávací pily SSM1007
- Pilový list 2x10z/1"Pilový list 2x15z/1"Pilový list 2x25z/1" Paralelní pravítkoPlexisklo, ochranný krytNožní pedál
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSM1039 - Okružní pila 1200W 185mm
-13%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 43 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Brusná deska FOT-180 pro OTM1003, OTM1004, OTM1005
-13%
- Brusná deska pro FOT-180, FDOT-250
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm PRA1011 - Stolek pro horní frézku (FRT-150N)
-5%
- Vhodné pro horní frézku FERM
- Po připevnění frézky slouží jako stolní frézka
- Pro stroje se základnou o průměru až 162mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm TCM1010 - Stolní diamantová řezačka (FTZ-600N)
-13%
- FERM TCM1010 - Stolní diamantová řezačka (FTZ-600N)TCM1010 - Stolní diamantová řezačka je výkonný a precizní nástroj navržený pro řezání keramických obkladů, dlaždic a dalších tvrdých materiálů. Díky svému silnému motoru a robustní konstrukci je ideální pro profesionální použití i pro náročné domácí projekty, ale i v podmínkách domácích dílen, chat, chalup apodHlavní výhody
- Vodou chlazená pro bezprašné vysoce přesné řezání a delší trvanlivost pilového kotouče
- Paralelní doraz pro přesnou práci
- Dodává se s vysoce kvalitním diamantovým kotoučem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás