Brusky EXTOL CRAFT
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Bruska úhlová, 115mm, 750w EXTOL CRAFT 403114
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 150w EXTOL CRAFT 410120
| Příkon: | 150 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Leštička karoserií, 140w EXTOL CRAFT 403300
| Průměr kotouče: | 240 mm |
|---|---|
| Příkon: | 140 W |
| Max. otáčky: | 3300 min-1 |
| Váha: | 1.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 430w EXTOL CRAFT 407202
-27%
| Příkon: | 430 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 350w EXTOL CRAFT 410130
| Příkon: | 350 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní s pomaloběžným kotoučem, 250w EXTOL CRAFT 410133
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 40 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ano |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903033 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 150x22,2x...
-21%
- Technické parametry: O 150x22,2x2,3mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 10000 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová s přímou bruskou, 120w EXTOL CRAFT 410112
-7%
| Příkon: | 120 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 75 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, 900w EXTOL CRAFT 403126
-5%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903031 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 115x22,2x...
-22%
- Technické parametry: O 115x22,2x2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 13200 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903035 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 230x22,2x...
-31%
- Technické parametry: O 230x22,2x2,8mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 6600 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903032 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 125x22,2x...
-24%
- Technické parametry: O 125x22,2x2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 12200 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903052 kotouč diamantový řezný, turbo - suché i mokré řezání, o 125x2...
-21%
- Technické parametry: O 125x22,2x2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 12200 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Kotouče řezné na kov, 5ks, o 125x1,0x22,2mm EXTOL CRAFT 106902
-40%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 125x1,0x22,2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - ihned k odběru
Kotouče řezné na kov, 5ks, o 115x1,0x22,2mm EXTOL CRAFT 106901
-33%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 115x1,0x22,2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - ihned k odběru
Kotouče řezné na kov, 5ks, o 230x1,9x22,2mm EXTOL CRAFT 106950
-39%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 230x1,9x22,2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - ihned k odběru
Kotouče řezné na kov, 5ks, o 125x1,6x22,2mm EXTOL CRAFT 106920
-29%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 125x1,6x22,2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá aku 3,6v li-ion, 1300mah, usb nabíjení EXTOL CRAFT 402200
- Baterie: 3,6V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 0,24kg
- Kapacita baterie: 1300mAh
- Nabíjení baterie cca: 3-5hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Základna brusná, ⌀125mm EXTOL CRAFT 407202A
- Technické parametry: ⌀125mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: pro 407202
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová s prodlouženou rukojetí, 125mm, 1200w EXTOL CRAFT 403127
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nástavce na přímou brusku, sada 208ks EXTOL CRAFT 903771
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: průměr dříku 3,2mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový brusný lamelový, o 125x22,2mm EXTOL CRAFT 903005
- Technické parametry: O 125x22,2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový řezný, turbo - suché i mokré řezání, o 115x22,2x2mm EXTOL CRAFT 108851
- Technické parametry: O 115x22,2x2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 13200 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kleštiny, sada 8ks, ⌀1-1,6-2-2,3-3-2x3,2mm, hlavice m8×0,75 EXTOL CRAFT 404191
- Technické parametry: ⌀1-1,6-2-2,3-3-2x3,2mm, hlavice M8×0,75
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tělo ⌀4,8mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás