Zahradní technika Worksite
PodkategorieWorksite WT6015 - Ruční pila na dřevo
-7%
- Délka 500mm
- Zuby jsou broušeny ze tří stran
- Vysokofrekvenční kalení
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite WT3060 - Ruční pila na kov
-6%
- Pohodlná plastová rukojeť Délka pilového plátku 300 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite JET100 - Čerpadlo 750W
-5%
- JET100 - Čerpadlo 750WJET100 - Čerpadlo 750W je výkonným nástrojem pro širokou škálu aplikací. Díky mosaznému oběžnému kolu poskytuje robustní proud vody. Je ideální pro zahradu, chalupu nebo malou stavbu, jelikož je navrženo pro čerpání čisté vody.Hlavní výhody
- Výkonné vodní čerpadloMosazné hnací kolo.Poskytuje robustní proud vodyIdeální pro zahradu, chalupu nebo malou stavbuNavrženo pro čerpání čisté vodyLze ho využít k zavlažování zahrady, pro zahradní sprchu, napouštění bazénuVhodné také k čerpání z řeky nebo rybníkaMaximální výtlak je 45 metrů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita 415060452 lišta 60cm 1.5mm 3/8" Dolmar = old 415060652
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415060551 lišta 60cm 1.5mm 3/8" Dolmar
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 46272 vysokotlaká hadice 3m HW101=old40799
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 528099696 řetěz pilový 74cm 1.5mm 3/8" .058" 96čl Makita = old 528099096 = new 191H56-3
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 949000033 kanystr 5l, transparentní
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 988048025 ochranné brýle STOP
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-06507 strunová hlava poloautomatická 3,0mm, 3m, závit M10x1,25LH
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-07917 kotouč pilový dřevo MFORCE 170x2x30mm 16Z = new B-31946
-19%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-12859 kotouč pilový dřevo MAKFORCE 270x2.6x30mm 18Z
-12%
| Vnější průměr: | 270 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-23363 kotouč pilový ocel SPECIALIZED 185x1.8x30mm 56Z = new B-33738
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-69272 kotouč pilový ocel Efficut 136x1.1x20mm 45Z = new B-69319
-12%
| Vnější průměr: | 136 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DA00000659 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M8x1,25RH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-15%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita WL00000358 kryt grilu komplet MW001G
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita YA00000681 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M10x1,25LH=old YA00000633
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
NŮŽ NOŽOVÉ HŘÍDELE PRO HC1500EW/HC15
-2%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ochranné brýle 2607990030
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 254X30 MM, 24 Z Güde 55163
-28%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Ponorné kalové čerpadlo GS 4003 P Güde 94638
-6%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8898143 kanystr ocelový na benzín, 20l EXTOL PREMIUM 8863200
- Technické parametry: 20l
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: vhodný na benzín, naftu a oleje
Není skladem
PŘEDSAZENÝ FILTR PRO ČERPADLA Güde 94460
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 120
- Výška sestaveného zařízení v mm: 195
- Délka sestaveného zařízení v mm: 180
Není skladem