Zahradní technika Worksite
PodkategorieWorksite WT6015 - Ruční pila na dřevo
-7%
- Délka 500mm
- Zuby jsou broušeny ze tří stran
- Vysokofrekvenční kalení
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite WT3060 - Ruční pila na kov
-6%
- Pohodlná plastová rukojeť Délka pilového plátku 300 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite JET100 - Čerpadlo 750W
-5%
- JET100 - Čerpadlo 750WJET100 - Čerpadlo 750W je výkonným nástrojem pro širokou škálu aplikací. Díky mosaznému oběžnému kolu poskytuje robustní proud vody. Je ideální pro zahradu, chalupu nebo malou stavbu, jelikož je navrženo pro čerpání čisté vody.Hlavní výhody
- Výkonné vodní čerpadloMosazné hnací kolo.Poskytuje robustní proud vodyIdeální pro zahradu, chalupu nebo malou stavbuNavrženo pro čerpání čisté vodyLze ho využít k zavlažování zahrady, pro zahradní sprchu, napouštění bazénuVhodné také k čerpání z řeky nebo rybníkaMaximální výtlak je 45 metrů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
ZAHRADNÍ VOZÍK GGW 300 Güde 94337
-13%
- Ložná plocha: 125 l
- Max. nosnost: 300 kg
- Max. klopné zatížení: 200 kg
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 585
Není skladem
Zvedák na motocykly GMR 560 Güde 24332
-12%
- Maximální nosnost: 560 kg
- Minimální výška: 220 mm
- Maximální výška zdvihu: 780 mm
- Hmotnost (netto): 122 kg
Není skladem
Riwall PRO RES 3044 B elektrický válcový drtič 3000 W s transparentním boxem
-6%
| Výkon: | 3000 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 44 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
Lupínková pila 130mm Kreator KRT803001
- Pilový plátek: 130 mm
- TPI: 16
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 315X30 MM, 48 Z Güde 55185
-28%
- Typ pilového kotouče: SK
- Rozměry: 315 x 30 mm
- Počet zubů: 48
- Kompatibilita s modely pil: 55150, 55152
Není skladem
Pilové plátky do lupínkové pily 12ks 130mm Kreator KRT803002
-7%
- Pilový plátek: 130 mm
- Tloušťka: 1 mm
- TPI: 16
Není skladem
VERDEMAX pistolová sada (5994-5998-5999)
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891920 pila řetězová aku, 30cm, garden20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 30.5 cm |
Není skladem
Štípač dřeva GHS 500/8 TED Güde 2053
-28%
- Pohon štípačky: elektrický
- Síťové napětí: 400 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon: 3,0 kW
Není skladem
VeGA CH1065
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Riwall PRO Pěnovací tryska (REPW 100/120/150/170 SET)
-10%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Není skladem
Půdní vrták GH 80-150 Güde 94415
-28%
- Druh pohonu: ruční
- Průměr vrtáků: 80/100/150 mm
- Max. průměr vrtáku: 150 mm
- Celková délka: 1030 mm
Není skladem
Scheppach MS 225-53 E multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem
-12%
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Plocha trávníku: | 1600 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Riwall PRO RPM 4235 multifunkční travní sekačka 3 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-14%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 700 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Štípač dřeva GHS 500/7 TED Güde 2067
-30%
- Šířka: 80 cm
- Výška: 105 cm
- Délka: 107 cm
- Maximální průměr polena: 30 cm
Není skladem
Houpačka MILANO úchyt hl.konstrukce VeGA
Není skladem
Střecha Barcelona od 2018 (185x115) VeGA
Není skladem
Riwall PRO RES 3044 elektrický válcový drtič větví 3000 W
-9%
| Výkon: | 3000 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 44 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Vak |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 414162 čerpadlo ponorné nerezové, 1100w, 16500l/h EXTOL CRAFT 414163
- ⌀ výstupního hrdla: 1 1/2"
- Délka přívodního kabelu: 10m
- Hmotnost (bez kabelu): 7kg
- Max. hloubka ponoru: 7m
Není skladem
Motorový postřikovač SOLO 433 H
-4%
- hmotnost 8,3 kgmotor HondaGX25zdvih 25 ccmobjem nádrže 20 ltyp čerpadla písttlak 0,5 - 30 barregulace tlaku anohladina akust. tlaku 82 dB(A)zaruč. hladina akust výkonu 95 dB(A)vibrace: 2,5 m/s2
Není skladem
Pojízdný postřikovač Solo 453 11l
- Typ čerpadla PístTeleskopická trubka NeMadlo pro snadnou manipulaci AnoObjem nádrže 11 lTlak 2 barRegulace tlaku NeMateriál těsnění pryž (NBR)Hmotnost 3,5kgPřepravní váha: 4 kg
Není skladem
Sekačka Rot.benz. Cl. 4.66 P-a Edit. AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Fzn 4015-a aku nůžky na větve fieldmann
-27%
- Aku nůžky na větve
- FIELDMANN FZN 4015-APerfektně zastřižené stromy či dokonale upravené okrasné dřeviny máte na dosah ruky. Aku nůžky na větve FIELDMANN jsou poháněné baterií o kapacitě 1,5 Ah a poskytují dlouhotrvající výkon pro práci na zahradě. S rychlým a efektivním nabíjením pomocí USB-C portu budou vaše nůžky vždy připraveny k akci. Maximální šířka řezu 10 mm umožňuje nejen zastřihnout mladé větvičky, ale poradí si i se silnějšími větvemi. S hmotností pouhých 600 gramů jsou tyto nůžky neuvěřitelně lehké a snadno ovladatelné. Dlouhodobé používání bez nadměrné únavy navíc ještě podporuje měkčená rukojeť. Díky bezpečnostnímu spínači můžete pracovat beze strachu, vaše bezpečí je na prvním místě.3,6 v / 1,5 h
- Nabíjení pomocí USB-C
- Max šířka řezu10 mm
Není skladem
Půdní vrták GH 150 Güde 94136
-28%
- Druh pohonu: ruční
- Celková délka: 1040 mm
- Průměr vrtáku: 150 mm
- Délka: 1040 mm
Není skladem