Zahradní technika Makita
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Drtiče větví, štěpkovače
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Čerpadla a vodárny
Fukary a vysavače na listí
Grily a udírny
Multifunkční stroje
Postřikovače a rosiče
Vertikulátory a provzdušňovače trávníku
Vysokotlaké čističe (vapky)
Zahradní hadice, koncovky a spojky
Manipulační technika
Půdní (zemní) vrtáky
Zahradní ruční nářadí
Aku zahradní technika
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-15%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita WL00000358 kryt grilu komplet MW001G
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita YA00000681 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M10x1,25LH=old YA00000633
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-65377 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 40Z=newD-77322
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita PM46SBC Benzinová sekačka 46 cm, 1 rychlost (PLM4628N)
-21%
| Výkon motoru: | 2.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Makita 191G16-9 lišta 35cm 1.1mm 3/8" 52čl= old 165246-6, 958400002
-12%
Není skladem
Makita ELM3720 Elektrická sekačka 37cm,1400W
-12%
| Výkon motoru: | 1400 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 37 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Makita D-65383 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 60Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita UD2500 Elektrický drtič větví 2500W
-12%
| Výkon: | 2500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
Makita ELM4120 Elektrická sekačka 41cm,1600W (EM410)
-12%
| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 41 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Makita 980008607 olej motorový polosyntetický Makita 2-takt 1:50, 1000ml = alt Dolmar980008107
-12%
Není skladem
Makita B-09606 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 235x2.4x30mm 80Z = oldP-05365, new B-33277
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita DUR193Z Aku vyžínač Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 7.800 min-1
- Šířka řezu: 26 cm
- Hmotnost: 2 / 2,6 kg
Není skladem
Makita 122907-1 nosný popruh dvouramenný Dolmar = old367122907, 368700300,new122906-3
-18%
Není skladem
Makita DCX201CXL Mikina XL na zip s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-15%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Není skladem
Makita DUB187Z Aku ofukovač/vysavac Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno: 9.000 - 13.500 min-1
- Max. průtok vzduchu: 6,1 m3/min
- Hmotnost: 3,3/ 4 kg
Není skladem
Makita DUN461WZ Aku plotostřih Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno: 3600 min-1
- Max. tloušťka větve: 18 mm
- Hmotnost: 2,6 / 3,3 kg
Není skladem
Makita D-72322 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 80Z=newD-81876
-20%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 415045455 lišta 45cm 1.5mm 3/8" pancéřová Dolmar
-18%
Není skladem
Makita 191T90-5 řetěz pilový 30cm 1.1mm 0.325" .043" 51čl Makita
-12%
Není skladem
Makita 384224503 strunová hlava automatická 3,0mm M10x1,25LH,M12x1,5LH = old957224030
-12%
Není skladem
Makita P-84492 rukavice pracovní s ochranou proti nárazu, velikost XXL/11
-21%
Není skladem
Makita UC4051AX1 Elektrická pila 400 mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Není skladem
Makita DCX200C2XL Mikina XXL s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-20%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- …
- Další ›
- Poslední »