Zahradní technika Lumag
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Drtiče větví, štěpkovače
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Čerpadla a vodárny
Manipulační technika
Půdní (zemní) vrtáky
Pařezové frézy (frézy na pařezy)
Půdní rýhovací frézy (půdní frézy)
Sněhové frézy a kartáče
Aku zahradní technika
Vyhazovací lopatka GF800 Lumag
-3%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinovaný štípací automat Lumag SSA 500EHPRO-SZ
-8%
| Pohon: | Kombinovaný, elektrický i motorový |
|---|---|
| Délka lišty: | 63 cm |
| Max. řezná délka: | 55 cm |
| Max. průměr polene: | 50 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CÍVKA S OBVODOVÝM DRÁTEM KVM500 3,4mm/150m Lumag
- CÍVKA S OBVODOVÝM DRÁTEM PRO ZÁŘEZOVÉ POKLÁDÁNÍ KVM500 3,4mm/150m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hydrostatická sněhová fréza Lumag SFK 80ZTH
-5%
- Kvalita a spolehlivost: Hydrostatická sněhová fréza Lumag SFK 80ZTH je vyrobena z kvalitních materiálů a s vysokými standardy zpracování.
- Tato fréza je známá svou vysokou kvalitou, což zaručuje její spolehlivost a dlouhou životnost.
- Výkon a efektivita: Lumag SFK 80ZTH je vybavena silným a výkonným motorem, který dokáže zvládnout i hustší a tvrdý sníh.
- Díky svým speciálním funkcím a příslušenství je schopna odstranit sníh velmi efektivně a rychle.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Prodloužení dráhy Lumag BSW76 400V/GL 2m
- Prodloužení k pásovým pilám Lumag BSW76 400V a BSW76 GL.
- Délka 2 metry.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper MD-800E
-2%
| Max. nosnost : | 800 kg |
|---|---|
| Výkon: | 1.5 kW |
| Objem korby: | 480 l |
| Motor: | Elektromotor |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štěpkovač Lumag RAMBO HC15H Z, PTO POHON
-11%
| Pohon: | PTO hřídel |
|---|---|
| Výkon: | 35 kW |
| Max. průměr dřeva: | 120 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500AD (DIESEL)
-7%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Diesel |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 450RE
-11%
| Max. nosnost : | 400 kg |
|---|---|
| Výkon: | 0.75 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Motor: | Elektromotor |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Trojúhelníkový nůž HC15H Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nosič zubů GF450 Lumag
-2%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vyhazovací lopatka GF450 Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Držák pro dva zuby GF450/800 Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Držák pro jeden zub GF450/800 Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás Lumag BSW76 400V/GL
- Pilový pás k pilám Lumag BSW76 400V a BSW66 GL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KVM 500
-7%
- Motor 4-taktní benzínový motorLONCIN OHVObjem196 cm³Výkon4,1 při 3 600 ot/min.Palivobezolovnatý benzínStartovánípomocí reverzního startéruPohonpomocí kol s klínovým ozubenímHloubkapokládky 0-65 mmRychlost3 km/hPrůměr kabelu2,7 nebo 3,4 mmVodicí kolečkootočné o 180Nastavení výškyřídítka 5násobnéNastavení sklonuvícenásobné, na obou stranách řídítekPočítadlostandardní délky kabeluHmotnost(netto / brutto) 80 / 90 kgBalení(D/Š/V) 710 / 810 / 610 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmenová pásová elektrická pila LUMAG BSW76E 400V
-9%
- Pohon:400V / 50Hz 7,5 kW S1Max. šíře kmenu: 760 mmMax. šíře řezu: 760 mmMax. zdvih pilového pásu: 620 mmMin. zdvih pilového pásu: 50 mmMax. hloubka řezu: 180 mmMax. řezná délka základní verze: 3100 mmMožnost prodloužení: 1980 mm (lze vícekrát prodloužit)Min. délka řezu: 990 mmPrůměr hnacích kol: 474 mmTloušťka hnacích kol: 25 mmRozměr pilového pásu: 4026 x 32 x 1,1 mmRychlost pilového pásu: 15 m/sProřez: 1,4 - 2,2 mmObjem chladící nádoby: 10 LRozměry stroje (Š/V/D): 203/172/447 cmHmotnost (netto/brutto): 433 / 488 kgHmotnost prodlužovací sekce: cca 59 kgRozměry balení (D/Š/V): 2260/730/885 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sněhová radlice Lumag MD 350N/350GX, MD 450E
-5%
- Sněhová radlice pro modely Lumag MD 350N, MD 350NGX a MD 450E
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nástavba na dřevo Lumag MD 300
-5%
- Nástavba na dřevo pro model minidumper Lumag MD 300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sněhová radlice Lumag MD 500HPRO, MD 500HPRO/HT
-9%
- Sněhová radlice k minidumperům Lumag MD 500HPRO a MD 500HPRO/HT
- Šíře 990 mm
- Výška 491 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hydraulický naviják HEZ 18N, HZ 22, HZ 30 Lumag
-9%
- Hydraulický naviják určený pro modely HEZ 18N, a HZ 22 a HZ 30Délka lana 19 m.Tažná síla 480 kg.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás Lumag BSW66 400V/GL
-6%
- Pilový pás k pilám Lumag BSW66 400V a BSW66 GL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Paletové vidle Lumag VH 500PRO/GX/D
-5%
- Paletové vidle k midumperům Lumag VH 500APRO, VH 500ARPOGX a VH 500APROD
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Paletové vidle Lumag VH 500APRO/GX/D
-5%
- Paletové vidle k midumperům Lumag VH 500APRO, VH 500ARPOGX a VH 500APROD
Skladem - do 3-5 dnů u Vás