Zahradní technika Lumag
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Drtiče větví, štěpkovače
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Čerpadla a vodárny
Manipulační technika
Půdní (zemní) vrtáky
Pařezové frézy (frézy na pařezy)
Půdní rýhovací frézy (půdní frézy)
Sněhové frézy a kartáče
Aku zahradní technika
3SSA500043 Lišta SSA500G/E/Z/HPRO Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Paletový vozík Lumag HW2500
-9%
- Maximální nosnost: 2500 kgŠířka vnějších okrajů vidlic: 550 mm
- Délka vidlic: 1150 mm
- Šíře vidlic: 160 mm
- Rozměry řídícího kola:200 x 50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický štěpkovač dřeva RAMBO HC10E
-9%
| Výkon: | 2200 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 50 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Nastavitelný komín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 300
-9%
| Max. nosnost : | 300 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Objem korby: | 150 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinovaný štěpkovač/drtič RAMBO HC 10DUO
-9%
- Technická data: Motor: 4taktní benzínový 1válec, OHVVýkon motoru: 4.4 kW při 3600 ot./min.Objem motoru: 212 cm3Množství oleje: 0.6 LStartér: reverzní startováníPalivo: bezolovnatý benzínObjem palivové nádrže: 3 LOtáčky řezacího válce: 2000 ot./min.Počet řezných nožů: 2Počet žacích nožů: 4Roz.měry (DxŠxV): 1900 x 800 x 1500 mmHmotnost: 202 kgRozměry drtiče: 1670/570/1060 mmRozměry balení: 1130/570/1320 mmMaximální vstupní průměr: 100 mm Vlastnosti: Nově vyvinutá konstrukce štěpkovače/drtiče se 2 násypkami a sací trubicí. HC 10DUO je určen pro zpracování větví, listí a jiného zahradního odpadu. Lze zpracovávat větva do průměru 100 mm!Integrovaný podvozek se 3 koly umožňuje velmi pohodlnou manipulaci, a to i na nerovném terénu. Nastavitelná odhozová klapka.Vybaven počítadlem motohodin.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lumag SFK80
-10%
- Motor 4-Takt OHV-WintermotorObjem motoru 420 cm³Výkon motoru 14HPpři 3.600 Ot./minPalivo / objem nádrže benzín bezolovnatý / 4,0 lStartování ruční a elektrické na 230VPohon pásový TRIANGLŠířka záběru 764 mmVýška záběru 510 mmFrézovací šnek 315 mmVzdálenost odhozu až 15 mKomín výhozu manuálně stavitelnýRychlostní stupně 6 vpřed - / 2 vzadPřední světlomet LED-světlo sériověVyhřívání rukojetí sériověHmotnost (netto / brutto): 131 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štípací poloautomat Lumag SSA500EH-PRO
-9%
| Pohon: | Elektromotor |
|---|---|
| Délka lišty: | 55 cm |
| Max. řezná délka: | 51 cm |
| Max. průměr polene: | 50 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štípací poloautomat Lumag SSA-400G
-8%
| Pohon: | Benzínový |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Max. řezná délka: | 55 cm |
| Max. průměr polene: | 38 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štěpkovač Lumag RAMBO HC15H
-9%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 11.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 120 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H-PRO S
-7%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6 kW |
| Objem korby: | 212 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůž HC15H Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Talířový drtič větví a listí Lumag Rambo HC 15L
-11%
- Technická data: Motor: 4taktní benzínový 1válec, OHVVýkon motoru: 9 kW při 3600 ot./min.Objem motoru: 420 cm3Množství oleje: 1.2 LStartér: el.startér + reverzní startováníPalivo: bezolovnatý benzínObjem palivové nádrže: 6.5 LOtáčky řezacího válce: 2000 ot./min.Počet žacích nožů: 18 (6x sada po 3 nožích)Počet řených nožů: 4 (2x malý, 2x veliký)Max.průměr drcených větví: 100 mmHmotnost: 280 kgRozměry balení (D x Š x V): 1160 / 860 / 1140 mmRozměry stroje (D x Š x V): 2675 / 1050 / 1990 mm Vlastnosti: HC-15L je ideální kombinovaný drtič k drcení dřevitého odpadu a listí do průměru 100 mm. Takovýto dřevní odpad lze využít k mulčování dřevin a do kompostů.Vysoce výkonný benzinový motoru o výkonem 9 kW Při 3600 otáčkách /min zajišťuje bezproblémové drcení dřevního odpadu. HC-15L je ideální kombinovaný drtič do zahrad a pozemků bez elektřiny.Integrovaný podvozek pro snadnou manipulaci a přepravu.Vybaven elektrickým a reverzním (manuálním) startérem.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Půdní, zemní vrták Lumag EB 400PRO
-11%
- Motor: 4taktní benzínovýVýkon: 2,4 kWObjem: 140 ccmStartování: reverzní startérNádrž: 0,55 lMaximální vibrace: 12 m/s2Hmotnost: 25 kg (bez nástavce)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kluzné plochy HOS 9A - sada Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Špalíkovač RAMBO HM-200
-10%
- Technická data: Motor: 4taktní benzínový 1válec, OHVVýkon motoru: 9.0 kW při 3600 ot./min.Objem motoru: 420 cm3Množství motorového oleje: 1.1 LStartér: el.startér + reverzní startování Počet nožů: 2x hřídel se 3 nožiPalivo: bezolovnatý benzínObjem palivové nádrže: 6.5 LOtáčky řezacího válce: 2400 ot./min.Max.stupní průměr: 120 mmMax.délka výstupu: 250 mmMax.výkon: 400 špalíků/min.Hmotnost: 370 kgRozměry drtiče: 2 370/800/1 460 mm (D x Š x V)Rozměry balení: 1 400/570/1 320 mm (D x Š x V) Vlastnosti: Výkonný štěpkovač větví s benzínovým motorem Loncin 410 ccm o výkonu 11 kW.Pohodlná a rychlá výroba palivového dřeva při vstupním průměru až 120 mm.Vybaven podvozkem se 4 koly pro snadnou manipulaci (2 otočná).Stabilní čtvercový rám. Štěpkovací ústrojí tvořeno dvěmi hřídelemi osazenými třemi noži.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H-PRO/HTS
-6%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6,8 kW |
| Objem korby: | 212 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štípací poloautomat Lumag SSA-400E
-9%
| Pohon: | Elektromotor |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Max. řezná délka: | 55 cm |
| Max. průměr polene: | 38 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štípací poloautomat Lumag SSA-500E
-9%
| Pohon: | Elektromotor |
|---|---|
| Délka lišty: | 55 cm |
| Max. řezná délka: | 51 cm |
| Max. průměr polene: | 50 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6ramenný kříž k řadě SSA 400 Lumag
-5%
- Štípací 6ramenný kříž k modelům Lumag SSA 400G/E/Z
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500EK
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 1 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Hydraulické vyklápění: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD800H-PRO
-6%
| Max. nosnost : | 800 kg |
|---|---|
| Výkon: | 8.2 kW |
| Objem korby: | 290 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický štěpkovač dřeva RAMBO HC15E
-7%
| Výkon: | 5500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Nastavitelný komín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zub GF450/800 Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H-PRO
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6.8 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás