Zahradní technika Kreator
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Čerpadla a vodárny
Postřikovače a rosiče
Rozmetače osiva, hnojiv a soli
Zahradní hadice, koncovky a spojky
Manipulační technika
Zahradní ruční nářadí
Aku zahradní technika
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 48T Kreator KRT020411
-24%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 18T Kreator KRT020406
-20%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Lopatka zahradní 340/80mm Kreator KRTGR7001
-7%
- Šířka 80mm
- Celková délka 340 mm
- Odolná proti korozi a opotřebení
- Materiál: A3 carbon steel
Skladem - ihned k odběru
Tlakový postřikovač 2L Kreator KRTGR6802
-12%
- Max. tlak: 3 bar
- Objem nádoby: 2 L
Skladem - ihned k odběru
Tlakový postřikovač 8L Kreator KRTGR6808
-13%
- Objem nádoby: 8 L
- Max. tlak: 3 bar
- Hmotnost: 1,4 kg
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 18T Kreator KRT020402
-25%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Zahradní hadice s aut. navíjením 30m 1/2" Kreator KRTGR6717
-11%
- Délka hadice: 30 m
- Délka připojovací hadice: 2 m
- Průměr hadice: 1/2"
- Vnitřní průměr hadice: 11,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový plátek pro ruční pokosové pily 550mm (dřevo) Kreator KRT811002
- Rozměr: 550 x 45 x 0,73 mm
- TPI: 14
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 48T Kreator KRT020423
-20%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Chrániče uší (sluchátka) profi Kreator KRTS40002
-6%
- EN352-1
- SNR 29
- Nastavitelný hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Skladem - ihned k odběru
Nůžky zahradnické 205mm ráčnové Kreator KRTGR1004
-25%
- Ráčnový systém přináší 250procent řezný výkon jen s několika stlačeními
- Rozměr 205mm
- Maximální prům. stříhané větve 23mm
- Typ: ráčnové - vhodné na mladé větve
Skladem - ihned k odběru
Ruční pila 400mm 11TPI Kreator KRT801101
- Pilový plátek: 400 mm
- TPI: 11
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-5%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Konektor na kohoutek 1/2" - 3/4" Kreator KRTGR6021
Skladem - ihned k odběru
Nůžky na trávu 90st 340mm Kreator KRTGR2001
-19%
- Rozměr 340mmOtočné o 90st Čepele s vysokým obsahem uhlíkové oceliČepele s povlakem Anti-stickZámek
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-20%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-13%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-21%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-21%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Struna kulatá 1,6 mm x 25 m Kreator KRTGTR1625
-16%
- Délka struny: 25 m
- Průměr struny: 1,6 mm
- Tvar struny: kulatá
- Materiál: Nylon
Skladem - ihned k odběru
Postřikovač zahradní na hadici 8 funkcí sprcha Kreator KRTGR6112
-22%
- 8 funkcí postřiku
- Regulace průtoku
- Zámek
Skladem - ihned k odběru
Konektor s vnějším závitem 3/4" Kreator KRTGR6023
-8%
Skladem - ihned k odběru
Pilka na větve 300mm s pouzdrem Kreator KRTGR5003
-4%
- Rozměry 300 mm
- Čepel z nerezové oceli
- Pochromované zuby
- Zuby broušené do 3 stran
Skladem - ihned k odběru
Přepravní vozík 150 kg Kreator KRT670101
-19%
- Max.nosnost 150 kg
- Rozměr ložné plochy 470 x 730 mm
- Výška 850 mm
- Gumová kolečka 100 mm
Skladem - ihned k odběru