Zahradní technika AL-KO
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Kultivátory
Drtiče větví, štěpkovače
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Čerpadla a vodárny
Fukary a vysavače na listí
Grily a udírny
Kompostery
Multifunkční stroje
Postřikovače a rosiče
Vertikulátory a provzdušňovače trávníku
Vysokotlaké čističe (vapky)
Zahradní hadice, koncovky a spojky
Manipulační technika
Sněhové frézy a kartáče
Zahradní ruční nářadí
Aku zahradní technika
6651 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.9 cm3 |
| Délka lišty: | 38 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6646 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Délka lišty: | 38 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6240 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
BKS 4540 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 45 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3.22 Li Easy 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Záběr sekačky: | 32 cm |
| Plocha trávníku: | 300 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nájezdy rovné AL-KO 2,0 m - 400 kg
- Nájezdy rovné 2 m - 400 kg.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hydrokontrola AL-KO
- Hydrokontrola AL-KO je tlakový spínač se zpětným ventilem a ochrana proti běhu na sucho v jednom.V kombinaci se zahradním nebo ponorným čerpadlem získáte plnohodnotnou automatickou vodárnu.Díky standardizovanému zapojení je montáž velmi jednoduchá.Hydrokontrola dodává stabilní množství vody (max. 7200 l) při konstantním tlaku.Funkční rozsah tlakového spínače je následující: zapnutí ca 1,8 baru, vypnutí max. 8 baru.S hydrokontrolou AL-KO můžete Vaše čerpadlo přestavit na automatický provoz, bez nutnosti manuálního odpojování čerpadla ze sítě.Jako u všech výrobků AL-KO, hydrokontrola se vyznačuje kvalitním zpracováním a dlouhou životností.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nožový kotouč pro Robolinho® 4000/4100 (včetně nožů)
- Náhradní nožový kotouč včetně namontovaného řezacího a odklízecího nože.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nožový kotouč pro Robolinho® 3000/3100 (včetně nožů)
- Náhradní nožový kotouč včetně namontovaného řezacího a odklízecího nože.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nožový kotouč pro Robolinho® 100/1000/1100
- Náhradní nožový kotouč včetně namontovaného řezacího a odklízecího nože.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sekačka Rot.benz. Cl. 4.66 P-a Edit. AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
JET 6000-5 Premium AL-KO
- Zdroj pohonu elektrickýpředfiltr anoPříkon W 1 400Rozměry (ŠxD) 51,4x20,8x35,0 cmMax. sací výška v m 8Max. doprav.výška v m 60Max. doprav. množství v l/hod. 6 000Hnací ústrojí čerpadla 5-stupňovéØ sací/ výtlačné větve G 1" (33,3 mm)ochrana běhu na sucho anoHmotnost cca v kg 13,9
Není skladem
Čerpadlo Pon. Tlakové Dive 5500-3 AL-KO
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 5500 l/hod |
| Dopravní výška: | 30 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Náhradní řetěz k minipile AL-KO CSM 1815 18V
- Náhradní řetěz k akumulátorové minipile AL-KO CSM 1815 18VOriginální řetěz, určený pro akumulátorovou minipilu AL-KO CSM 1815 18V.
Není skladem
Benzínová sekačka AL-KO Premium 470 SP-B
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Nůž - 34.8 Li 18 V AL-KO
- Nůž pro akumulátorovou sekačku AL-KO 34.8 Li (art.Nr.113540)
Není skladem
4.62 SP-A Classic AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Koš pro HM 38, 380 AL-KO
- Obsah sběrného koše v litrech 41 l
Není skladem
GT 1825 18V SET AL-KO
- Produktová řada ComfortPracovní šířka struny v cm 25 CMNastavení závitu automaticky poklepemTyp pohonu AKUNáhradní cívka neKompatibilní baterie 113893|113894|113895|113896Pracovní doba 4 Ah v min 61 MINPracovní doba 2,5 Ah v min 38 MINAkumulátorová řada 004Hmotnost netto v kg 2.1 KGTeleskopická rukojeť anoOtočná žací hlava anoPracovní doba 5 Ah v min 76 MINDělitelná hřídel ne
Není skladem
HT 550 AL-KO
- Hodnota vibrací (m/s^2) 2.9Akustický tlak v LpA[dB(A)] 86Princip sečení protiběžný bezpečnostní nůžPočet otáček v ot./min 3200Délka řezu v mm 520Garantovaná hlučnost [db (A)] 98Typ pohonu ElektrickýAkustický výkon LwA[dB(A)] 97Typ nože Protiběžný s dvojitým ostřímMaximální šířka řezu v mm 18Značka AL-KOProduktová řada ComfortVýkon motoru ve wattech 550
Není skladem
AKU postřikovač AL-KO 18 V PS 2035
- Pohon AkumulátorovýHmotnost 2.3 kgHladina akustického výkonu 56 dBNapětí 20 VRozměry balení 17 x 24 x 34 cmHmotnost balení 2700 gNezávislá práce bez kabelů díky 20 V Li-Ion AkumulátoruPro zavlažování ovocných stromů a ozdobných rostlinTlakový spínač a rovnoměrný proud vodyDélkové nastavitelný rozprašovač s mosaznou koncovkouTichý provoz při velmi nízké hmotnostiProvozní doba až 60 min na jedno nabití
Není skladem
Zahradní nůžky SOLO 165 AL-KO
- Číslo výrobku 127303EAN 4015966165454Produktová řada solo by AL-KOZdroj pohonu elektrický motorPočet otáček 3200Příkon W 450Hladina akustického hluku 98Délka střihu v mm 450Průměr střihu 22 mmHodnota vibrací (rukojeť / úchyt) 2Hmotnost cca v kg 4
Není skladem
ZAHRADNÍ HADICE COMFORT 1", 25 M AL-KO
- Zahradní třívrstvé hadice AL-KO ComfortOdolné nemačkavé hadice AL-KO řady Comfort jsou určené pro zalévání a dopravu vody po zahradě. Odolný třívrstvý plášť je velice odolný.Doporučujeme ve spojení s čerpadly AL-KOKupte si zahradní hadici AL-KO ComfortZahradní hadici AL-KO můžete zakoupit v našem eshopu nebo u specializovaných prodejců AL-KO
Není skladem
Nůž - 4734 SP-A AL-KO
- Nůž 46 cm pro sekačku 4734 SP-A
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- …
- Další ›
- Poslední »