Zahradní nábytek VeGA
Podkategorie
Stolové sestavy
Houpačky
Lehátka
Židle a křesla
Stoly
Servírovací stolky
Lavice
Altány, stany a pergoly
Slunečníky
Zahradní boxy a úložné prostory
MERANTI ISTANBUL SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 200 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lehátko QUEEN VeGA
- Lehátko QUEENLuxusnípolohovatelné dřevěné lehátkoQueen je vyrobeno z tvrdého tropického dřeva Akacie.Vysoce odolné, vhodné k vnitřnímu i venkovnímu použití při použití vhodné impregnace.Rozměry: 200x69x30.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
JENA SET VeGA
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 88 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 195x60x6 - zelený VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 115x50x6-28Z VeGA
- Podsedák tloušťka 60mm.Možno objednat k sestavám MAROCO SET 6-AL, VALENCIA SET 6-AL, VERONA SET 6, PARKWAY SET6, PARIS SET 6, VeGAS 4-AL a VeGAS 6-AL.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Slunečník VeGAS 270C - černý
- - slunečník s kličkou- ocelova konstrukce- průměr 270 cm- polohovatelný, barva černa- pruměr trubky 34 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MONTEGO DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 93 cm |
| Šíře stolu: | 56 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PALERMO SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Plast |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Plast |
| Délka stolu: | 160 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Střecha - Party stan VeGA od 2018 - 3,0x3,0m
- Vodni sloupec 1000 mm.Rozměry: 3,0 x 3,0 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 100x50x6-Přírodní VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 100x50x6-15O VeGA
- Podsedák tloušťka 60mm.Možno objednat k sestavě VICTORIA SET 6, ROMA SET 6 a sestavě VeGAS CELERY 6-AL.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Servírovací stolek KING VeGA
- Masivni servirovaci stolek King s pogumovanymi kolečky je zhotoven z velice trvanlivehodřeva akacie.Vhodny doplněk ke stolovym sestavam.Rozměry: 84x57x84 cm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 98x50x10 - šedý VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Střecha - Party stan GARDEN od 2018 - 3,0x4,2m VeGA
- Vodni sloupec 1000 mm.Rozměry: 3,0 x 4,2 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS BALCONY SET
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 60 cm |
| Šíře stolu: | 60 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Šroub střechy - Barcelona díl O VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Houpačka MILANO spoj.mat.kompl. VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI RODOS SET 7 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Campingový skládací set GAMA VeGA
| Deska stolu: | MDF (dřevovláknina) |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 120 |
| Šíře stolu: | 60 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stříška San Diego - Brown VeGA
- Stříška pro houpačku San Diego - Hnědá
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 130x48x10cm VeGAS Grey
- Podsedák tloušťka 100mm.Možno objednat k zahradní houpačce VeGAS pro 3 osoby.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lehátko VIOLA De Luxe (Black) VeGA
- Skládací lehátko VIOLA Rozměry v rozloženém stavu: 162 x 64 x 69 cmMateriál: Hliníkové profilyPovrchová úprava: ANO, speciální antikorozní úpravaČalounění:Textiline BlackUV filtr: ANONosnost: 120 kgHmotnost: 6,5 kg Užijte si nerušený odpočinek. Společně se skládacím lehátkem Viola budete na vlnách pohody a relaxace. Skládací lehátko Viola nabízí maximální míru komfortu. Konstrukce lehátka Viola je dokončena speciální antikorozní povrchovou úpravou. Pro větší požitek relaxu je lehátko vybaveno opěrnými područkami a polštářkem pod hlavu. Další specifikací konstrukce je její vysoká nosnost. Skládací lehátko se dá velmi snadno přenášet díky své lehkosti a eleganci. Skládací lehátko Viola je ideální pro relaxaci s kávou, knížkou, nebo jen tak pro lenošení a dobití energie. Místa, do kterých lze lehátko umístit je spousta terasa, zimní zahrada, balkón, pergola, ale v neposlední řadě i obývací pokoj. Toto lehátko lze umístit i do interiérových prostor.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Střecha Barcelona vínová 2021 (185 * 115) VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zahr. houpačka BARCELONA Vínová VeGA
- Luxusní houpačka BARCELONA vínová
- Velikost: 185x113x177 cmŠířka lavice: 150 cmPrůměr trubek: 50 mmHmotnost: 40 KgLůžková úprava.Masivní čalouněný podsedák.Zahradní třímístná houpací lavice.Sedák zavěšen na vinutých pružinách.Povrchová úprava je provedena komaxitovou barvou.Vhodná pro zahradní kryté plochy.Pro dlouholetou životnost je vhodné houpačku nenechávat trvale vystavenou přírodním vlivům.Nosnost 300kg. Luxusní houpačka Barcelona vyniká svou neobyčejnou pevností a trvanlivostí. Tyto vlastnosti vyplývají z použitého materiálu a moderních technologií, na základě kterých je kovový nábytek vyráběn. Při výrobě je použit speciálně upravený ocelový materiál o průměru trubek 50 mm pro vysokou tuhost. Povrchová úprava nábytku je provedena komaxitovou barvou. Kovová konstrukce podsedáku a opěradla je pro pohodlnost uživatelů vyplněna odpruženou pevnou textilní výztuhou. Masivní čalounění o síle 80 mm plně dokresluje charakter pohodlné luxusní houpačky pro ty nejnáročnější uživatele.
- Jako speciální nadstandardní výbava je úprava houpačky do lůžkové úpravy, která se provede jednoduchou fixací podsedáku s opěradlem.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás