Vybavení dílny a pracoviště Powerplus
PodkategorieEuro spojka - samec 2ks Powerplus POWAIR0251
-7%
- Material: Mosaz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PVC hadice 15m Powerplus POWAIR0202
-7%
- Délka: 15m
- Světlost: 6 x 11mm
- Materiál: PVC
- Max. tlak: 82,7bar (1200psi)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Základní pneumatický set Powerplus POWAIR0020
-8%
- Základní 5-ti dílná sada ke kompresoru
- 1 ks stříkací pistole na barvy
- Typ upnutí – EURO spojka
- Potřebný proud vzduchu (100procent výkonu): 120-200 l/min. (4.2-7.1CFM)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada přímá bruska 16ks Powerplus POWAIR0011
-9%
- Průměrná spotřeba vzduchu: 566 l/min
- Rychlost při chodu naprázdno: 22.000 min⁻¹
- Provozní tlak: 6.3bar / 91psi
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 10" (250) - 40T - ORE Powerplus POWACG4201
-9%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní žárovka 32W Powerplus POWLI740
-5%
- Výkon: 32W
Není skladem
Aku mini ponorná pila 20V 89mm (bez AKU) Powerplus POWDP25400
-4%
- Napětí: 20V
- Otáčky naprázdno: 3.150 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 89 x 10 mm
- Maximální hloubka řezu 90st- 90st: 28 mm
Není skladem
Elektrická sponkovačka / hřebíkovačka 45W Powerplus POWX13700
-10%
- Napětí: 230 V / 50Hz
- Příkon: 45 W
- Kadence úderů: 20 min.
- Max. délka hřebů: 16 mm
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION Powerplus POWC1061
-10%
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
TCT kotouč pro lamelovačku Powerplus POWX131A
-5%
- Kotouč: prům.100x22x4mm
- Počet zubů: 6
Není skladem
Aku precizní šroubovák 4V plus přísl. Powerplus POWX00416
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 320 mAh |
| Max. krouticí moment: | 0.4 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Není skladem
Válcová satinační bruska 310 W Powerplus POWX04950
-6%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 310 W
- Otáčky naprázdno: 1.600 - 3.000 min⁻¹
- Průměr hřídele: 10 mm
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V bezuhlíková (bez AKU) Powerplus POWDP15220
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Není skladem
Přímočará pila 650 W Powerplus POWX0331
-5%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00425
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
Kombinovaná pásová a kotoučová bruska 240W Powerplus POWX1270
-11%
| Příkon: | 240 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ano |
Není skladem
Aku sponkovačka / hřebíkovačka 20V (bez AKU) Powerplus POWDP7010
-10%
- Napětí: 20 V
- Kadence úderů: 30 ks/min
- Max. délka hřebů: 32 mm
- Max. délka spon: 25 mm
Není skladem
Aku kombinované kladivo 40V bezuhlíkové (bez AKU) Powerplus POWDP15680
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Kombinované |
| Síla úderu: | 5 J |
Není skladem
Okružní pila 1 500 W - 185mm Powerplus POWX0520
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 64 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48 mm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00422
- Napětí: 20 V
- Kapacita akumulátoru: 1.500 mAh Li-ion
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.400 min⁻¹
- Nastavení momentu: 18plus 1
Není skladem
Aku pásový pilník 20V (bez AKU) Powerplus POWDP50700
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 360 - 800 m/min
- Délka pracovní lišty: 100 mm
- Rozměr brusného pásu: 13 x 457 mm
Není skladem
Hoblík s falcem 900 W Powerplus POWX1110
-12%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 18 mm |
Není skladem
Úhlová bruska 2 500 W - 230 mm Powerplus POWX0618
-8%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2500 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Okružní pila 1 800 W - 210mm Powerplus POWX0550
-8%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 210 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 70 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 52 mm |
Není skladem