Vybavení dílny a pracoviště Güde
Podkategorie
Elektrické nářadí
Ruční nářadí
Topidla
Klimatizace a odvlhčovače
Dílenský nábytek
Boxy a organizéry na nářadí
Mycí a čistící stroje na podlahy
Nabíjecí a startovací zdroje
Osvětlení
Dělicí pila na kov GMT 355-2.2 Güde 40556
-35%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 2200 W
- Otáčky motoru: 4200 min-¹
Skladem - ihned k odběru
Kompresor 231/10/24, 12dílná sada Güde 71166
-33%
- Druh kompresoru: pístový
- Typ kompresoru: olejový
- Konstrukce kompresoru: horizontální
- Druh pohonu: 230 V
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
RYCHLOSPOJKA SE VSUVKOU 6 MM S Güde 41006
-31%
- Průměr hadicové vsuvky: 6 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 26
- Výška sestaveného zařízení v mm: 54
- Délka sestaveného zařízení v mm: 26
Skladem - ihned k odběru
SKLÍČIDLO RYCHLOUPÍNACÍ 3 - 16 mm Güde 38332
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Úchyt: B16
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 50
Skladem - ihned k odběru
Dílenský stůl GW 8S Güde 40474
-34%
- Pracovní deska: 1.200 x 600 mm
- Vybavení: 8 zásuvek 440 x 400 x 120 mm
- Nosnost stolu: 300 kg
- Celkové rozměry: 1.200 x 600 x 850 mm
Skladem - ihned k odběru
PÁSOVÁ BRUSKA BS 76-900 E Güde 58146
-25%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 75 mm |
| Délka pásu: | 530 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
RUČNÍ HOBLÍK HO 82-850 Güde 58118
-25%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 13 mm |
Skladem - ihned k odběru
Horkovzdušná pistole HLG 600-2000 Güde 58190
-34%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 2000 W
- Teplota vzduchu 3 stupně: 50 - 450 - 600 ˚C
Skladem - ihned k odběru
HŘEBÍKY 50MM (PROFI) 2500KS Güde 40208
-30%
- Délka hřebíků: 50 mm
- pr. hlavičky: 2,9 mm
- Tloušťka hřebíku: 1,33 mm
- Balení: 2.500 ks
Skladem - ihned k odběru
STROJNÍ SVĚRÁK 75 MM Güde 38318
-30%
- Šířka čelisti: 75 mm
- Maximální rozevření: 55 mm
- Rozteč upínacích otvorů v základně: 110 mm
- Kompatibilita s modely vrtaček GUDE®: 55120, 55190, 55191, 55192,
Skladem - ihned k odběru
Stolní vrtačka GTB 13/355 Güde 55200
-33%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Rozsah sklíčidla : 1,5 - 13 mm
- Počet rychlostí vrtačky: 5
Skladem - ihned k odběru
ÚPRAVNÁ JEDNOTKA 1/2" Güde 41079
-17%
- Přípojný závit: 1/2'' vnitřní
- Přípojný závit: 1/2'' vnitřní
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 95
- Výška sestaveného zařízení v mm: 235
Skladem - ihned k odběru
BRUSNÝ PÁS 915X100 MM, K 80 Güde 41152
-33%
- Zrnitost: K 80
- Délka pásu: 915 mm
- Šířka pásu: 100 mm
- Obsah balení: 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Kompresor 405/10/50 Güde 50131
-10%
- Druh kompresoru: dvoupístový
- Typ kompresoru: olejový
- Konstrukce kompresoru: horizontální
- Druh pohonu: elektrický
Skladem - ihned k odběru
SADA FRÉZ K HORNÍ FRÉZCE Güde 58315
-30%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 88
- Výška sestaveného zařízení v mm: 49
- Délka sestaveného zařízení v mm: 168
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru
Elektrický přímotop GEH 5000 R Güde 85131
-35%
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 5 kW |
| Průtok vzduchu: | 310 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - ihned k odběru
Řezačka obkladů GF 180 Güde 55410
-35%
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 600 W
Skladem - ihned k odběru
PÁS PILOVÝ 2240X12,7 MM/6Z Güde 55088
-28%
- Rozměry: 2.240 x 12,7 x 0,4 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 55064
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - ihned k odběru
PĚNOVÝ LEŠTÍCÍ KOTOUČ Güde 58176
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 180
- Výška sestaveného zařízení v mm: 39
- Délka sestaveného zařízení v mm: 180
Skladem - ihned k odběru
Dílenský vozík GWSP 07 Güde 39100
-35%
- Celkové rozměry (š x v x h): 780 x 980 x 460 mm
- Vybavení: 5 zásuvek 530 x 60 x 400 mm
- 2 zásuvky 530 x 140 x 400 mm
- Nosnost na zásuvku/kolečko: 30/50 kg
Skladem - ihned k odběru
HADICOVÁ SPOJKA 6 MM (2KS) Güde 41034
-32%
- Průměr: 6 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 12
- Výška sestaveného zařízení v mm: 47
- Délka sestaveného zařízení v mm: 12
Skladem - ihned k odběru
AKU PILA OCASKA USS 12-0 Güde 58608
-43%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru