Vybavení dílny a pracoviště FIELDMANN
Podkategorie
Elektrické nářadí
Ruční nářadí
Lasery, měřiče a detektrory
Dílenský nábytek
Boxy a organizéry na nářadí
Autopotřeby
Fzp 9027-b řetěz pro fzp 5816 fieldman FIELDMANN
-36%
- • Dělení řetězu 0,325´
- • Počet článků 66
- • Šířka vodící drážky 1,5 mm
- • Délka lišty 16´/ 405 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9026-b lišta fzp 5816-b fieldmann
-48%
- • Délka pilové lišty 16´/405 mm
- • Šířka vodící drážky 1,5 mm
- • Dělení řetězu 0,325´
- • Vhodné pro pily FZP 5816 B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 2105-e ele. pila 1800w fieldmann
-51%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 5816-b benzínová pila 58cc fieldmann
-44%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 58 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 6.0 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9024-a lišta oregon 20cm fieldmann
-26%
- náhradní lišta pro aku prořezávač FZP 70505-0
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10101-a aku šroubovák fieldmann
-48%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduo 70505-0 20v šavlová pila fieldmann
-38%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 70505-0 20v tel.prořezávač fieldmann
-21%
- součástí FAST POWER 20V řady
- Typ akumulátoru Li-ion 1x20V
- Délka stroje: 175 - 245 cm
- Délka lišty 20 cm (8´´)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70105-0 20v vrtačka fieldmann
-34%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdis 20140-e svářečka fieldmann
-19%
- Napětí: 230 V AC / 50 Hz
- Skutečný výstupní proud: 20-140 A
- Průměr elektrody: 1,6 - 3,2 mm
- Vstupní proud: 28 A
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdh 200801-e elektrický hoblík fieldmann
-31%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. hloubka falcování: | 6 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 1018-23r mini sada nářadí fieldmann
-50%
- FDS 1018-23R Sada 23 ks Bitů obsahuje:
- 15 ks 25 mm bitů:
- H3, H4, H5, H6, SL3, SL4, SL5, SL6, PZ1, PZ1, PZ2, PH2, PH3, T10, T15
- 6 ks: 1/4 nástavec 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpo 9001 sada pil. listů 9ks fieldmann
-35%
- Sada 9 ks pilových listů
- Univerzální úchyt (1/2") - vhodný pro téměř každý typ pily ocasky
- Kvalitní materiály (Bimetal/ HCS)
- Pro řezání dřeva, plastu a kovu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 200901-e úhlová bruska fieldmann
-32%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200711-e příklep. vrtačka fieldmann
-32%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdbk 201301-e bourací kladivo fieldmann
-35%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 15 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 1017-37r t-šroubovák+bity fieldmann
-25%
- Sada nářadí
- Fieldmann FDS 1017-37RSada šroubováků 37 ks
- - H3, H4, H5, H6
- - T10, T15, T20, T25
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10103-a aku šroubovák fieldmann
-38%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 800 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200751-e příklep.vrtačka fieldmann
-45%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdub 70215-0 20v úhlová bruska fieldmann
-21%
- Úhlová bruska
- FIELDMANN FDUB 70215-0Součástí FAST POWER 20V řady
- Typ akumulátoru Li-ion 1x20V
- Volnoběžné otáčky: 11 000rpm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdaz 6001-ochrana čelního skla fieldmann
-26%
- Ochrana čelního skla
- Fieldmann FDAZ 6001Velikost: 1 300 x 600 mm
- Hlavně pro letní použití
- Blokuje škodlivé UV paprsky
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdaz 6002-ochrana čelního skla fieldmann
-22%
- Velikost: 1 400 x 700 mm
- Hlavně pro zimní použití
- Blokuje škodlivé UV paprsky
- Snižuje námrazu na skle
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 9006 sada 12ks vrtáky/bity fieldmann
-39%
- Sada vrtáků Cobalt do zdiva 6 ks
- Velikost 3,4,5,6,8,10
- 6 ks šroubovacích bitů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 1011-22r šroubovák s bity fieldmann
-35%
- Šroubovák na bity 60 mm s ráčnou
- 20 ks bitů 60 mm
- 4 ks SL plochých bitů 25 mm
- 4 ks PH křížových bitů 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- …
- Další ›
- Poslední »