Vrtačky a šroubováky Makita
PodkategorieMakita D-34207 sekáč plochý SDS-Max 300x25mm
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34182 špičák SDS-Max 400mm
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF482Z Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-71962 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu/dřeva/zdiva 9 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita HP001GM201 Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 102 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-70904 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v hliníkovém kufru
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita DHP485RFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - ihned k odběru
Makita D-16318 vrták SDS-Plus D 28x400x460mm
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-15235 vrták SDS-Plus D 20x400x460mm
-27%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00228 vrták SDS-Plus D 12x100/160mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita B-11265 děrovka BiM Ezychange 16mm alt Ezychange 2 STOP
-23%
Skladem - ihned k odběru
Makita B-64294 špičák SDS-plus 250mm
-25%
Skladem - ihned k odběru
Makita B-46551 vrták SDS-Plus V-plus 10x50/110mm = oldP-29418
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00072 vrták SDS-Plus D 6x150/210mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-15263 vrták SDS-Plus D 26x400x460mm
-35%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-16302 vrták SDS-Plus D 24x400x460mm
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-15241 vrták SDS-Plus D 22x400x460mm
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00371 vrták SDS-Plus D 22x200/260mm
-26%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00365 vrták SDS-Plus D 20x250/310mm
-39%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-17566 vrták SDS-Plus D 18x400/460mm
-37%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00337 vrták SDS-Plus D 18x240/300mm
-37%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00321 vrták SDS-Plus D 18x150/210mm
-37%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-16287 vrták SDS-Plus D 16x400x460mm
-37%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00309 vrták SDS-Plus D 16x250/310mm
-36%
Skladem - ihned k odběru