Vrtačky a šroubováky Güde
PodkategorieSEKÁČ ŠIROKÝ 200X45 MM SB Güde 40078
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 80
- Výška sestaveného zařízení v mm: 20
- Délka sestaveného zařízení v mm: 280
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka GTB 14/509 Güde 55201
-30%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA S PŘÍKLEPEM BSB 18-0 BL Güde 58445
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
STROJNÍ SVĚRÁK 65 MM Güde 38317
-25%
- Šířka čelistí: 65 mm
- Maximální rozevření: 55 mm
- Rozteč upínacích otvorů v základně: 110 x 125 mm
- Kompatibilita s modely vrtaček GÜDE: 55214, 55216, 55218
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SEKÁČ ŠPIČATÝ 200 MM SB Güde 40071
-25%
- Typ sekáče: Špičatý 200 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 20
- Výška sestaveného zařízení v mm: 20
- Délka sestaveného zařízení v mm: 200
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SEKÁČ ŠPIČATÝ SDS-PLUS 250 mm Güde 58187
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 15
- Výška sestaveného zařízení v mm: 15
- Délka sestaveného zařízení v mm: 250
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PŘÍKLEPOVÁ VRTAČKA SBM 1050 E Güde 58113
-25%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PŘÍKLEPOVÁ VRTAČKA SBM 710 E Güde 58111
-25%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2700 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU VRT. ŠROUBOVÁK BS 18-0 II Güde 58524
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Redukce na sklíčidlo
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ŠROUBOVÁK TBS 710 Güde 58132
-28%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Jmenovitý příkon: 710 W
- Volnoběžné otáčky: 0 - 4.000 ot./min.
- Max. krouticí moment: 9,8 Nm
Není skladem
Stolní vrtačka GTB 20/812 Güde 55206
-28%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
SEKÁČ PLOCHÝ 300X20 MM SB Güde 40076
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 20Šířka sestaveného zařízení v mm: 20Výška sestaveného zařízení v mm: 20Délka sestaveného zařízení v mm: 300
Není skladem
Sloupová vrtačka GSB 20/812 Güde 55210
-30%
- Typ vrtačky : stojanová
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Síťové napětí: 230 V
Není skladem
AKU VRTACÍ ŠROUB.BS 12-201-20K Güde 58602
-27%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
SKLÍČIDLO RYCHLOUPÍNACÍ 1,5-13 Güde 38330
-21%
- Rozsah upnutí: 1,5 - 13 mm
- Úchyt: B16
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 42
- Výška sestaveného zařízení v mm: 85
Není skladem
ŠOUBOVÁK VRTACÍ BS 12-202-20K Güde 58603
-27%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
ŠROUBOVÁK PŘÍKLEPOVÝ BSB 18-0 Güde 58503
-28%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Není skladem
SADA VRTÁKŮ SDS-PLUS, 4DÍLNÁ Güde 58152
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 55
- Výška sestaveného zařízení v mm: 20
- Délka sestaveného zařízení v mm: 200
Není skladem
SKLÍČIDLO S VĚNCEM 3,0-16 MM Güde 38346
-25%
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Úchyt: B18
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 58
- Výška sestaveného zařízení v mm: 80
Není skladem
ŠROUBOVÁK BSB 12-202-20K Güde 58606
-23%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
ŠROUBOVÁK VRT. S PŘÍKLEPEM Güde 58605
-24%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
SEKÁČ ODDĚLOVACÍ 180 MM Güde 40074
-29%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 16
- Výška sestaveného zařízení v mm: 15
- Délka sestaveného zařízení v mm: 180
Není skladem
Sloupová vrtačka GSB 25/1100 VARIO Güde 55222
-31%
- Typ vrtačky : stojanová
- Typ sklíčidla: zubové
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem