Vrtačky a šroubováky FIELDMANN
PodkategorieFds 10112-a aku šroubovák fieldmann
-42%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - ihned k odběru
Fds 9005-55r sada bitů 75mm fieldmann
-37%
- Sada bitů 55ks
- Fieldmann FDS 9005-55R53ks Bit 75mm:
- - Phillips: ( 0; 1; 2; 3)*2
- - Pozi: 0; 1; 2; 3
Skladem - ihned k odběru
Fdv 10352-55ar aku vrtačka fieldmann
-33%
| Napětí akumulátoru: | 14.4 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70115-a 20v vrtačka fieldmann
-33%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 211050-e sds příklep.vrtač.fieldmann
-48%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | SDS-Plus |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 201205-e příklep.vrtačka fieldmann
-48%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10252-a aku vrtačka fieldmann
-53%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10253-a aku vrtačka fieldmann
-47%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 9201 sada 39 ks vrtáků fieldmann
-45%
- Vrtáky do železa – 39ks, Premium Quality
- 1mm - 4ks; 1.5mm – 4ks; 2mm – 4ks; 2.5mm – 4ks; 3mm – 3ks; 3.5mm – 3ks; 4mm – 3ks; 4.5mm – 3ks; 5mm – 3ks; 5.5mm –
- 3ks; 6mm – 3ks; 8mm – 1ks; 10mm – 1ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10301-a aku vrtačka fieldmann
-41%
| Napětí akumulátoru: | 14,4 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200501-e příklep. vrtačka fieldmann
-42%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 9003-56r sada s bity 56ks fieldmann
-41%
- Bit 25mm: PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3 - 3x SL4.0, SL5.0, SL6.0 - 2x T10mm, T15mm, T20mm, T25mm, T27mm, T30mm, T40mm - 2x TR10mm, TR15mm, TR20mm, TR25mm, TR27mm, TR30mm,TR40mm - 1x H3.0, H4.0, H5.0 - 1x Bit 75mm: PH2, PH3, PZ1, PZ2, SL6.0mm T20mm T25mm - 1x
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10102-a aku šroubovák fieldmann
-47%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10201-a aku vrtačka fieldmann
-26%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70215-0 20v vrtačka fieldmann
-41%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10101-a aku šroubovák fieldmann
-48%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70105-0 20v vrtačka fieldmann
-34%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200711-e příklep. vrtačka fieldmann
-32%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10103-a aku šroubovák fieldmann
-38%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 800 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200751-e příklep.vrtačka fieldmann
-45%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 9006 sada 12ks vrtáky/bity fieldmann
-39%
- Sada vrtáků Cobalt do zdiva 6 ks
- Velikost 3,4,5,6,8,10
- 6 ks šroubovacích bitů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 9004 sada 12ks vrtáky,bity fieldmann
-33%
- Vrtáky do železa 6 ks /vel:3,4,5,6,8,10/
- 6 ks šroubovacích bitů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 9002-67r sada s bity fieldmann
-57%
- Sada bitů 6 mm – 67 ks
- Nástavec 60 mm k prodloužení dosahu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10205-51ar vrtačka s nář. fieldmann
-38%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás