Vrtačky a šroubováky EXTOL LADY
PodkategorieVrtací šroubovák aku s příklepem, růžový, 12v li-ion, 2000mah, v kufru s nářadím, sada 27ks EXTOL...
-23%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku, růžový, 12v li-ion, 1500mah EXTOL LADY 402402
-5%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku, růžový, 12v li-ion, 1300mah, v tašce EXTOL LADY 402401
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Není skladem
Podobné produkty
CC 16-5/8 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-20%
- Rozsah sklíčidla: 3–16 mm
- Upínání / stopka: 5/8“-16 UN
Skladem - ihned k odběru
AH-AV M8 Přídavné držadlo SOFTGRIP NAREX
- Přídavné držadlo SOFTGRIP – AH-AV M8
Skladem - ihned k odběru
Narex DB-MULTIPACK - Sada vrtáků (Kov, Dřevo, Beton, SDS-PLUS)
-7%
- EAN 13: 8590163873990
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku share20v, 20v li-ion (2×), 1500mah EXTOL PREMIUM 8891802
-21%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 28 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 766027-7 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm = old196311-0
-29%
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 19 mm Kreator KRT011204
-16%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-24941 sekáč zahnutý SDS-Plus 40x200mm=altD-78324 STOP
-12%
- Sekáč široký zahnutý. S ergonomicky zalomenou pracovnístranou.
Skladem - ihned k odběru
35-Bit Box SUPER LOCK 35dílná sada bitů NAREX
-32%
- Množství v balení: 35 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
CC 10-1/2 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-3%
- Rozsah sklíčidla: 1–10 mm
- Upínání / stopka: 1/2“-20 UNF
Skladem - ihned k odběru
Sada vrtáků do kovu HSS-R NAREX 6-SET METAL HSS
-23%
- Množství v balení: 6 ks
Skladem - ihned k odběru
Makita 194080-7 sklíčidlo SDS-Plus rychloupínací = old 193886-0
-12%
- Makita Sklíčidlo pro rychlou výměnu (SDS-Plus) HR2450T
Skladem - ihned k odběru
Sada vrtáků do dřeva NAREX 5-SET WOOD
-23%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
Makita B-44884 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu/dřeva/zdiva 21 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - ihned k odběru
4 bity pro rázový šroubovák Kreator KRT410002
-7%
- Chrome vanadium
- Plochý: 6.0, 8.0
- Philips: PH2, PH3
Skladem - ihned k odběru
Makita 421664-1 prachovka pro vrtáky SDS-Plus 10-18mm
-25%
- Protiprachový kryt pro upnutí vrtáku a sekáče
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19021 sekáč plochý SDS-Plus 400x20mm
-32%
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 850w EXTOL PREMIUM 8890033
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
CC 16-B 16 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-29%
- Rozsah sklíčidla: 3–16 mm
- Upínání / stopka: Upínací kužel B 16
Skladem - ihned k odběru
Makita P-25074 sekáč plochý SDS-Plus 20x250mm=altD-08729 STOP
-53%
Skladem - ihned k odběru
Makita HP2071J Příklepová vrtačka,rychlosklíčidlo 1,5-13mm,2rychlosti,1010W,Makpac
-33%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Makita 196306-3 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm rychloupínací = old766004-9
-12%
Skladem - ihned k odběru
Vrták do dřeva 12x151 mm Kreator KRT010610
-4%
- Vrták do dřeva s centrovací špičkou, vhodný pro vrtání v tvrdém a měkkém dřevu, upínacích deskách, dýhovaném nábytku a překližce.
- Dvojitá šroubovice zvyšuje vrtací výkon a středicí hrot zajišťuje přesné navrtání materiálu a vykroužení čistého otvoru.
Skladem - ihned k odběru
Sloupová vrtačka OPTIdrill D 33 Pro 3003040 Optimum
-11%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 25 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 30 mm
- Max. vrtací hloubka: 120 mm
- Vyložení: 254mm
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8819653, vrtáky se šestihrannou stopkou a hroty, sada 40ks, hss, crv ...
-12%
- Materiál: HSS, CrV
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: vrtáky do kovu: O 2-2,5-3-4-5-6-8mm, vrtáky do dřeva: O 4-5-6-8-10mm, vrtáky ploché do dřeva: 16-22mm, vrtáky do zdiva: O 4-5-6-8-10mm, hroty 1/4"x 25mm (-)4-5,5-7mm, PH1-3, PZ1-3, HEX4-5-6mm, hroty 1/4"x50mm (-)4-5-6-7mm, PH1-2-3, PZ1-2-3, držák hrotů
Skladem - ihned k odběru