Vrtačky a šroubováky EXTOL LADY
PodkategorieVrtací šroubovák aku s příklepem, růžový, 12v li-ion, 2000mah, v kufru s nářadím, sada 27ks EXTOL...
-23%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku, růžový, 12v li-ion, 1500mah EXTOL LADY 402402
-5%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku, růžový, 12v li-ion, 1300mah, v tašce EXTOL LADY 402401
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Není skladem
Podobné produkty
CK 10-6 Klička ke sklíčidlu NAREX
-20%
- ø středicího čepu: 6 mm
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka se zvlášť vysokými otáčkami NAREX EV 13 F-H3
-10%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 4000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. rozsah sklíčidla: | 13 mm |
Skladem - ihned k odběru
Přídavné držadlo VIBRASTOP NAREX AH-M8 VIBRASTOP
-14%
- Upínání / stopka: M8
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC-D 6-3/8
-28%
- Upínání / stopka: 3/8"-24 UNFRozsah sklíčidla: 0,6–6 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita DF330DWE Aku šroubovák Li-ion 10,8V/1,3Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10,8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 24 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Korunka vykružovací diamantová na sklo a keramiku, o 8mm EXTOL PREMIUM 8801978
-16%
- Info: optimální otáčky 400-1000 ot./min.
- Technické parametry: O 8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: průměr stopky 9mm, celková délka 65mm, povrch. úprava poniklovaním
Skladem - ihned k odběru
Vrták sds plus do zdiva korunkový, o 73mm x 110mm, m16 EXTOL PREMIUM 8801955
-27%
- Technické parametry: O 73mm x 110mm, M16
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka stopky 110mm (našroubovaná 100mm), závit na stopce M16
Skladem - ihned k odběru
2 ks Bitů T20 25 mm Kreator KRT061520
-3%
Skladem - ihned k odběru
Fds 10112-a aku šroubovák fieldmann
-42%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - ihned k odběru
Nástavec na vrtačku 2funkční, k stříhání plechu/řezání dřeva EXTOL PREMIUM 8813654
-22%
- Technické parametry: k stříhání plechu/řezání dřeva
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: dodáváno v plechové krabičce, balení obsahuje kromě samotného těla nástavce s rukojetí také náhradní střihací hlavu, náhradní stříhací jehlu, adaptér na rukojeť, plátek na kov o délce 75mm, plátek na dřevo o délce 100mm a montážní imbusový klíč (3mm)
Skladem - ihned k odběru
Kartáče pomosazené, sada 3ks, o 25-50-50mm EXTOL CRAFT 1832
-26%
- Info: max. otáčky 4 500 ot./min.
- Technické parametry: O 25-50-50mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: ocelový-pomosazený vlnitý drát S 0,3mm, stopka 6mm
Skladem - ihned k odběru
CC 10-B 12 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-31%
- Rozsah sklíčidla: 1–10 mm
- Upínání / stopka: Upínací kužel B 12
Skladem - ihned k odběru
Sekáč plochý NAREX 20×250 SDS-plus
- Upínání / stopka: SDS-plusCelková délka (L2): 250 mm
- Šířka: 20 mm
Skladem - ihned k odběru
Sada vybrušovaných vrtáků do kovu HSS CZ002 NAREX 19-SET CZ002
-25%
- Množství v balení: 19 ks
Skladem - ihned k odběru
Makita HP2051HJ Příklepová vrtačka,rychlosklíčidlo 1,5-13mm,2rychlosti,720W,Makpac
-37%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 1618596173
-44%
- Průměr (D) mm: 8,00
- Pracovní délka mm: 100
- Celk. délka mm: 165
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 2608597944
-39%
- Průměr (D) mm: 8,00
- Pracovní délka mm: 250
- Celk. délka mm: 315
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 2608597782
-39%
- Průměr (D) mm: 12,00
- Pracovní délka mm: 250
- Celk. délka mm: 315
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Vrták na sklo a keramiku karbidový, o 8mm EXTOL PREMIUM 8801888
-36%
- Technické parametry: O 8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka pracovní části vrtáku min. 33mm
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka příklepová SKIL 6225AA
- Akustický tlak: 82.
- Akustický výkon: 93.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): < 2,5.
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX371.10 - Aku vrtačka s příklepem 20V 40Nm 2x2.0Ah + kufr - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Proma KS-125P - Křížový strojní svěrák
- KS-125P - Křížový strojní svěrák
Skladem - ihned k odběru
Makita D-72861 sada vrtáků s válcovou stopkou do dřeva 5 ks v plastové krabičce
-30%
Skladem - ihned k odběru
Fds 9005-55r sada bitů 75mm fieldmann
-37%
- Sada bitů 55ks
- Fieldmann FDS 9005-55R53ks Bit 75mm:
- - Phillips: ( 0; 1; 2; 3)*2
- - Pozi: 0; 1; 2; 3
Skladem - ihned k odběru