Vrtačky a šroubováky EXTOL LADY
PodkategorieVrtací šroubovák aku s příklepem, růžový, 12v li-ion, 2000mah, v kufru s nářadím, sada 27ks EXTOL...
-23%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku, růžový, 12v li-ion, 1500mah EXTOL LADY 402402
-5%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku, růžový, 12v li-ion, 1300mah, v tašce EXTOL LADY 402401
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Není skladem
Podobné produkty
Proma DS-43N - Stojan na vrtačku
- DS-43N - Stojan na vrtačkuprofi provedenílze upnout svěrák Proma SVP-75 a SV-75
Skladem - ihned k odběru
Proma SV-100 - Příruční svěrák š.106mm roz.110mm
- SV-100 - Příruční svěrák š.100mm roz.95mm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1277 - AKU šroubovák/vrtačka
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - ihned k odběru
SDS Plus sekáč špice 250mm Kreator KRT011001
-16%
- Tento špičatý sekáč má upínání typu SDS plus a délku 250 mm.
- Je ideální pro sekání do kamene nebo betonu.Sekáč je odolný a velmi pevný.
- Sekáče typu SDS plus nejsou kompatibilní se sekáči typu SDS max a naopak.
Skladem - ihned k odběru
AH-57/230 Přídavné držadlo NAREX
-29%
- ø upínacího krku: 57 mm
- Celková délka (L2): 230 mm
Skladem - ihned k odběru
Robustní a silná příklepová vrtačka s širokým rozsahem použití NAREX EVP 13 G-2H3
-11%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC 13-1/2
-13%
- Upínání / stopka: 1/2“-20 UNFRozsah sklíčidla: 1,5–13 mm
Skladem - ihned k odběru
Vrták příklepový do betonu, o 3x65mm, sk EXTOL PREMIUM 8801300
-37%
- Info: vhodné pro vrtání do betonu, žuly, zdiva, tvárnic, cihel a jim podobným materiálům
- Materiál: SK
- Technické parametry: O 3x65mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 16 mm Kreator KRT011203
-7%
Skladem - ihned k odběru
Mazací tuk AL-KO (200 gr)
- Univerzální vysoce odolné mazivo, které zajišťuje dlouhotrvající ochranu namáhaných částí.Mazivo pro úhlové převody. Toto mazivo je určeno k mazání úhlových převodů křovinořezů a elektrických vyžínačů.Díky svému složení je vysoce odolný proti korozi a poskytuje vynikající vlastnosti proti zadření.
Skladem - ihned k odběru
AH-M8 Přídavné držadlo NAREX
- Upínání / stopka: M8
Skladem - ihned k odběru
EV 13 G-2 Vrtačka NAREX
-12%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC-D 10-3/8 I
-31%
- Upínání / stopka: 3/8"-24 UNFRozsah sklíčidla: 1–10 mm
Skladem - ihned k odběru
Sada vrtáků do kovu HSS-R NAREX 19-SET METAL HSS
-20%
- Množství v balení: 19 ks
Skladem - ihned k odběru
Aku precizní šroubovák 4V plus přísl. Powerplus POWX00420
-10%
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - ihned k odběru
65-Bit Box SUPER LOCK 65dílná sada bitů NAREX
-31%
- Množství v balení: 65 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
Tuk pro mazání stopky nástroje NAREX Klüberplex BEM-41-132
-25%
- Tuk pro mazání stopky nástroje – Klüberplex BEM-41-132
Skladem - ihned k odběru
Makita DHP453SYE Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791110
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 550w EXTOL CRAFT 401163
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 48000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION Powerplus POWC1071
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 13 mm Kreator KRT011202
-22%
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF482RFEB Aku vrtací šroubovák černý Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku t, pro trhací nýty 2,4-6,4mm, crmov FORTUM 4770663
-24%
- Info: tříčelisťové, náhradní čelisti 4770690
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro trhací nýty 2,4-6,4mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru