Vertikální panelové pily Makita
PodkategorieMakita 342233050 lišta 50cm pro HT2950 STOP
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415060452 lišta 60cm 1.5mm 3/8" Dolmar = old 415060652
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415060551 lišta 60cm 1.5mm 3/8" Dolmar
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 528099696 řetěz pilový 74cm 1.5mm 3/8" .058" 96čl Makita = old 528099096 = new 191H56-3
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 988048025 ochranné brýle STOP
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-07917 kotouč pilový dřevo MFORCE 170x2x30mm 16Z = new B-31946
-19%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-12859 kotouč pilový dřevo MAKFORCE 270x2.6x30mm 18Z
-12%
| Vnější průměr: | 270 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16776-2 pilový list BiM 225mm 2ks na kov
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16835-2 pilový list BiM 150mm 2ks na kov
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16841-2 pilový list BiM 150mm 2ks na kov
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16857-2 pilový list BiM 300mm 2ks na kov
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-20432-2 pilový list dřevo BiM 100mm 2ks dřevo
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-23363 kotouč pilový ocel SPECIALIZED 185x1.8x30mm 56Z = new B-33738
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-31843-2 pilový list BiM 150mm 2ks univerzál
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43169-2 pilový list BiM 225mm 2ks na kov
-18%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43212-2 pilový list BiM 300mm 2ks na kov
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43256-2 pilový list BiM 225mm 2ks univerzální
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43278-2 pilový list BiM 300mm 2ks univerzální
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-49719 pilový list DSD180,2 ks na dřevo sadrokarton
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-69272 kotouč pilový ocel Efficut 136x1.1x20mm 45Z = new B-69319
-12%
| Vnější průměr: | 136 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-15%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-65377 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 40Z=newD-77322
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 191G16-9 lišta 35cm 1.1mm 3/8" 52čl= old 165246-6, 958400002
-12%
Není skladem
Makita D-65383 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 60Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem