Stolové sestavy ARETA
PodkategorieURANO set 6 ARETA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SATURNO set 4 ARETA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 80 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Není skladem
Podobné produkty
PRINCE VeGA 6
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 120 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Střecha-Party stan GARDEN do 2017 - 2,9x4,3m VeGA
- Vodni sloupec 1000 mm.Rozměry: 2,9 x 4,3 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku rony ii. fieldmann
-12%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 9017 sada polštárů krém. fieldmann
-40%
- Sada polštářů pro židli setu ALICE FDZN 4010
- Krémová barva
- 100% polyester
- Gramáž 180gr/m2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 98x50x10 - červený AKADAS
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MFG ZINGST 4 PLUS - 140
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PUERTO DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 70 cm |
| Šíře stolu: | 50 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stěny - párty stan GARDEN-set od 2018 VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS TEREZA SET6 KOMPLET
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 85 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ELBA SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 175x50x6 zelený VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 195x60x6 - červený VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA SET 4
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 135 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
QUEEN VeGA 6
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TEAK POHODA SET 4 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 120 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI PARIS SET6 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 200 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MONROO VeGA 4
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stříška Ipa Reti Gritti
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 9120 potah na lavici pruh fieldmann
-39%
- Potah na lavici FDZN 4013
- Pruhovaně zelená barva
- 100% polyester
- Tloušťka 5 cm, gramáž 180gr/m2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 9003 potah na leh. zeleny fieldmann
-31%
- Potah na lehátko Fieldmann FDZN 4007
- Zelená barva
- 100% polyester
- Gramáž 180gr/m2Délka 200 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Polstr houpačka Milano (4ks) hnědá VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TUVALU VeGA set 7 DeLuxe
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
IPAE SICILIA DeLuxe SET 6 IPAE-PROGARDEN
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
IPAE STROMBOLI DeLuxe IPAE-PROGARDEN
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 76 cm |
| Šíře stolu: | 53 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás