Stolové sestavy ARETA
PodkategorieURANO set 6 ARETA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SATURNO set 4 ARETA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 80 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Není skladem
Podobné produkty
VeGA OSCAR SET 7 AKADAS
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA OSCAR DeLuxe SET 7 AKADAS
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stříška Detroit 521 V-Garden
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS PATRICIA 6
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 85 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI RODOS SET 8 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PORTORIKO GREY DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 93 cm |
| Šíře stolu: | 56 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI VICTORIA COMBI SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 175x50x6 červený VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PRINCE VeGA 4
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 120 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
NEVADA VeGA 6
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MONROO COMBI VeGA 6
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 98x50x10 - hnědý VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku rony i. fieldmann
-24%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 9026 sada polštářů zelená fieldmann
-38%
- Sada polštářů pro set ALICE - ZelenýVodě odolné potahy vyrobené ze 100 % polyesteru
- Balení obsahuje polštář sedáku a zádové opěrky
- Určeno pro venkovní použitíSada polštářů pro židli Fieldmann FDZN 4010-T
- Barevné provedení: zelená barva
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zah. nábytku melisa light fieldmann
-23%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 71 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku ruby light fieldmann
-23%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 9020 potah na lavici zel. fieldmann
-29%
- Potah na lavici FDZN 4013
- Zelená barva
- 100% polyester
- Tloušťka 5 cm, gramáž 180gr/m2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 9018 podsedák židle zel. fieldmann
-40%
- Podsedák pro zahradní židli
- Barevné provedení: Zelená
- 100% polyester, voděodolná impregnace
- Tloušťka 3 cm, gramáž 180gr/m2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 9019 podsedák židle krém. fieldmann
-40%
- Podsedák pro zahradní židli
- Barevné provedení: Krémová
- 100% polyester, voděodolná impregnace
- Tloušťka 3 cm, gramáž 180gr/m2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 9008 potah na lavici zel. fieldmann
-39%
- Potah na lavici FDZN 4006
- Zelená barva
- 100% polyester
- Gramáž 180gr/m2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada záhradního nábytku ella fieldmann
-24%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zah.nábytku charlotte 4 fieldmann
-37%
- - velikost stolu: 150 × 90 × 74 cm
- - nosnost křesla 120 kg
- - zádová opěrka nastavitelná na 5 poloh
- - dvojitá syntetická tkanina – pohodlí i bez podsedáků
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku melisa dark fieldmann
-23%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 70 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku ruby dark fieldmann
-24%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás