Stolní kotoučové pily Bosch
PodkategoriePilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640503
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640501
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640445
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640433
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640435
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5dílná sada pilových plátků Wood and Metal Basic se stopkou T BOSCH 2608667857
-21%
- Obsah sady: T 118 B Basic for Metal
- Zvýraznění výhody (krátké): Řezání dřeva a kovu
- Text s tvrzením o výkonnosti: Pro dřevo a kov
- (Verze), klíčový důvod RTB: Obsahuje pilové listy pro přímé a křivkové řezy do měkkého dřeva i listy pro spolehlivé řezání při práci s kovy
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608641195
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641171
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640815
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640725
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640700
-12%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640694
-12%
- Vnější průměr mm: 450
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,8
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,8
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640682
-12%
- Vnější průměr mm: 315
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640674
-12%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640636
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Systémové příslušenství Pilový řetěz 40 cm (1,1 mm) BOSCH F016800258
-12%
- Stručný popis výrobku: Pilový řetěz špičkové kvality pro vynikající řezný výkon
- Vlastnosti hlavního výrobku: Vlastnosti: délka 40 cm, tloušťka vodicího článku 1,1 mm, rozteč 3/8", značka Oregon®
- Podsekce kategorie produktů: Systémové příslušenství
- Rozsah dodávky: Kartonová krabice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová stolní pila BITURBO GTS 18V-216 BOSCH 0601B44002
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Velikost stolu: 658 x 553 mm
- Volnoběžné otáčky: 4.500 Ot/min
- Průměr pilového kotouče: 216 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní pila GTS 635-216 BOSCH 0601B42001
-12%
- Hmotnost: 22,0 kg
- Napětí: 240 V
- Jmenovitý příkon: 1.600 W
- Volnoběžné otáčky: 5.500 Ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Systémové příslušenství FSN 2100 BOSCH 1600Z00007
-12%
- Umístění (BE): Technologie vodicí lišty pro přesné vedení
- Výhody pro uživatele vč. přesvědčivých důkazů (BE): Bezpečné provedení – chránič proti otřepům pro čisté řezné hrany a lepicí pásky pro manipulaci bez nebezpečí uklouznutí
- Podsekce kategorie produktů: Systémové příslušenství
- Rozměry balení (šířka): 155 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Systémové příslušenství FSN 800 BOSCH 1600Z00005
-12%
- Umístění (BE): Technologie vodicí lišty pro přesné vedení
- Výhody pro uživatele vč. přesvědčivých důkazů (BE): Bezpečné provedení – chránič proti otřepům pro čisté řezné hrany a lepicí pásky pro manipulaci bez nebezpečí uklouznutí
- Podsekce kategorie produktů: Systémové příslušenství
- Rozměry balení (šířka): 140 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní pila GTS 10 J BOSCH 0601B30500
-12%
- Jmenovitý příkon: 1.800 W
- Volnoběžné otáčky: 3.650 Ot/min
- Průměr pilového kotouče: 254 mm
- Ø otvoru pilového kotouče: 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní pila GTS 10 XC BOSCH 0601B30400
-12%
- Jmenovitý příkon: 2.000 W
- Volnoběžné otáčky: 4.200 Ot/min
- Průměr pilového kotouče: 254 mm
- Ø otvoru pilového kotouče: 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová stolní pila BITURBO GTS 18V-216 BOSCH 0601B44000
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Velikost stolu: 658 x 553 mm
- Volnoběžné otáčky: 4.500 Ot/min
- Průměr pilového kotouče: 216 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní pila GTS 635-216 BOSCH 0601B42000
-12%
- Hmotnost: 22,0 kg
- Napětí: 240 V
- Jmenovitý příkon: 1.600 W
- Volnoběžné otáčky: 5.500 Ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- Další ›
- Poslední »