Stolní kotoučové pily Bosch
PodkategorieRedukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100195
-12%
- Průměr mm: 20,0
- Otvor mm: 13,000
- Silné mm: 1,2
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100192
-15%
- Průměr mm: 16,0
- Otvor mm: 12,750
- Silné mm: 1,2
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100188
-21%
- Průměr mm: 20,0
- Otvor mm: 16,000
- Silné mm: 1,0
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100185
-16%
- Průměr mm: 20,0
- Otvor mm: 12,750
- Silné mm: 0,8
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640620
-12%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640593
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640447
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100209
-15%
- Průměr mm: 30,0
- Otvor mm: 24,000
- Silné mm: 1,2
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
5dílná sada pilových plátků Allrounder se stopkou T BOSCH 2608667856
-15%
- Obsah sady: T 121 AF Speed for Metal
- Zvýraznění výhody (krátké): Pro řezání více materiálů
- Text s tvrzením o výkonnosti: Pro řezání více materiálů
- (Verze), klíčový důvod RTB: Rychlé a čisté řezy dřeva, PVC, měkkých materiálů a kovu
Není skladem
5dílná sada pilových plátků Wood and Metal se stopkou U BOSCH 2608667855
-21%
- Obsah sady: U 118 A Basic for Metal
- Zvýraznění výhody (krátké): Řezání dřeva a kovu
- Text s tvrzením o výkonnosti: Pro dřevo a kov
- (Verze), klíčový důvod RTB: Pilové listy jsou vhodné k použití na měkké dřevo a poskytují spolehlivé výsledky při práci s kovem a trubkami
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641769
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641765
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641192
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640807
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640805
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640803
-16%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640799
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640795
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640789
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640781
-14%
- Vnější průměr mm: 150
- Otvor mm: 20
- Šířka řezu (b1) mm: 2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 1,4
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640774
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 9 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640693
-12%
- Vnější průměr mm: 400
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,5
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,5
Není skladem
3dílná sada pilových plátků se stopkou U pro práci s laminátem BOSCH 2608636430
-15%
- Obsah sady: U 1 AOF Special for Laminate
- Tloušťka materiálu od [mm]: 15
- Tloušťka materiálu [mm]: 15
- Zvýraznění výhody (krátké): Speciálně určeno k práci s laminátem
Není skladem
Systémové příslušenství Pilový řetěz 40 cm (1,3 mm) BOSCH F016800240
-12%
- Stručný popis výrobku: Pilový řetěz špičkové kvality pro vynikající řezný výkon
- Vlastnosti hlavního výrobku: Vlastnosti: délka 40 cm, tloušťka vodicího článku 1,3 mm, rozteč 3/8", značka Oregon®
- Podsekce kategorie produktů: Systémové příslušenství
- Rozsah dodávky: Karton
Není skladem