Stavba a dílna Lumag
Podkategorie
Aku nářadí
Elektrické nářadí
Obráběcí stroje
Manipulační technika
Hutnící a vibrační technika
Vybavení dílny a pracoviště
Čerpadla a vodárny
Elektrocentrály
Řezačky
Míchačky
Odvlhčovače a klimatizace
Lámačky na dlažbu
Generátor Lumag G3-E
-10%
- Charakteristika stroje: 4 - taktní OHV benzínový motorOlejové čidlo – automatické vypnutí motoruLCD displej s ukazatelem napětíElektrocentrála s ochranou proti přetíženíPočítadlo provozních hodin a ukazatel paliva v nádržiStartování zajišťuje reverzní startér15ti litrová benzínová nádržPřepravní podvozek a sklopné madlo zajišťují jednoduchý transport
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS 450S
-9%
- Diamantový řezný kotouč
- Průměr 450 mm
Skladem - ihned k odběru
Vibrační deska Lumag RP 200HPC
-10%
| Hmotnost: | 200 Kg |
|---|---|
| Účinná hloubka hutnění: | 60 cm |
| Odstředivá síla: | 30 kN |
| Šířka desky: | 500 mm |
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS350S SEGMENT (červený)
-6%
Skladem - ihned k odběru
Generátor G8-E
-5%
- Max. výkon8,0 kWTrvalý výkon7,0 kWZásuvky2 x 230V / 16A, 1 x 400V / 16AFrekvence50 HzStartovací systémreverzní startér, elektrostart, dálkové startováníRozměry(D/Š/V) 870 / 585 / 620 mmHmotnost (netto / brutto)105 / 115 kgVelikost balení (D/Š/V)900 / 600 / 640 mmechnické parametryMotor KB 192FTyp motoru4-taktní OHV benzínový motorMax. jmenovitý výkon10,0 kW při 3.600 Ot./min.Max. točivý moment92 Nm při 2.500 Ot./min.Zdvihový objem440 cm³Palivová nádrž25 LObjem olejové nádrže1,1 LRozměry (D/Š/V)710 / 540 / 580 mmHmotnost96 kg
Skladem - ihned k odběru
Vibrační pěch Lumag LVS 30 - GX
-7%
- Motor / pohon: Honda GX 35Palivová nádrž: 0,63 LVýkon motoru: 1 kW při 7000 ot./minZdvihový objem: 35,8 ccmŠíře patky: 135 mmStartovací systém: Reverzní startérHutnící síla: 925 kgMax. počet úderů: 790/minZdvih na hutnící nástavec: 50 mmHmotnost : 33 kgRozměry balení (D x Š x V): 560 x 350 x 1120 mm
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS350T TURBO (zelený)
-10%
- Diamantový řezný kotouč.
- průměr 350x300
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS350G (žlutý)
-10%
Skladem - ihned k odběru
Profesionální odvlhčovač Lumag BTR-26
| Odvlhčovací výkon: | 26 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 210 m3/hod |
| Objem nádrže: | 5.5 l |
| Váha: | 12 kg |
Skladem - ihned k odběru
Profesionální odvlhčovač Lumag BTR-60
| Odvlhčovací výkon: | 60 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 750 m3/hod |
| Váha: | 34.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Vibrační deska Lumag RP 1100PRO
-10%
| Hmotnost: | 95 Kg |
|---|---|
| Účinná hloubka hutnění: | 30 cm |
| Odstředivá síla: | 15 kN |
| Šířka desky: | 440 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační deska Lumag RP 130HPC
-10%
| Hmotnost: | 130 Kg |
|---|---|
| Účinná hloubka hutnění: | 30 cm |
| Odstředivá síla: | 25 kN |
| Šířka desky: | 500 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lumag VS 80C
-6%
- Motor / pohon: 1válcový 4taktní OHV motorPalivová nádrž: 2,7 LVýkon motoru: 3,8 kWZdvihový objem: 196 ccmHutnící síla: 1 200 kgŠířka desky: 360 mmStartovací systém: Reverzní startérRozměr nohy pěchu: 360 x 285 mmRychlost posuvu: 10-13 mÚderů za minutu: 600-700Úroveň hladiny hluku LWA: 108 db(A)Přepravní hmotnost (netto/brutto): 78 / 86 kgRozměry balení (D x Š x V): 770 x 460 x 1160 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lumag STM 450 - 700
-8%
- Napětí:230 V ~ 50 HzVýkon motoru: 2,0 kWProvozní proud: 9 AOtáčky motoru: 2800 / minMax. délka řezu: 700Max. výška řezu: 145 mm (160 mm)Sklon řezu: 0 – 45°Ochranná třída: IP54Objem vodní nádrže: 38 lÚroveň hladiny hluku LPA: 72 dB(A)Úroveň hladiny hluku LwA: 85 dB(A)Diamantový řezný kotouč: 450 x 30 mmRozměry stroje (D x Š x V): 1240x550x1290mmRozměry balení (D x Š x V): 1240x620x810mmRozměry pracovního stolu: 530 x 430 mmHmotnost: 85 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační deska Lumag RP 160HPC
-9%
| Hmotnost: | 158 Kg |
|---|---|
| Účinná hloubka hutnění: | 50 cm |
| Odstředivá síla: | 30 kN |
| Šířka desky: | 500 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační deska Lumag VP 60
-11%
| Hmotnost: | 58 Kg |
|---|---|
| Účinná hloubka hutnění: | 20 cm |
| Odstředivá síla: | 8.2 kN |
| Šířka desky: | 300 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační deska Lumag RP700PRO
-9%
| Hmotnost: | 70 Kg |
|---|---|
| Účinná hloubka hutnění: | 20 cm |
| Odstředivá síla: | 10.5 kN |
| Šířka desky: | 350 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lumag STM 350 - 800
-10%
- Napětí: 230 V ~ 50 HzVýkon motoru: 2,0 kWOtáčky motoru: 2800 / minProvozní proud: 8 AOchranná třída: Ip 54Rozměry (D x Š x V): 1240 x 550 x 1190 mmRozměry pracovního stolu: 780 x 430 mmŘezný kotouč segment: ? 350 x 30 mmPracovní rychlost: 80 m/sMax. výška řezu: 120 mmMax. délka řezu: 800 mmSklon řezu: 0 - 45°Objem vodní nádrže: 37,8 LÚroveň hladiny hluku LPA: 72 dB(A)Úroveň hladiny hluku LWA: 85 dB(A)Hmotnost (netto/brutto): 92 / 100 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační pěch Lumag VS 80S
-10%
- Motor / pohon: 1válcový 4taktní OHC motorPalivová nádrž: 2,8 LVýkon motoru: 3,2 kWZdvihový objem: 149 ccmŠířka desky: 300 mmHutnící síla: 1 000 kgStartovací systém: Reverzní startérRozměr nohy pěchu: 345 x 285 mmRychlost posuvu: 10-13 mÚderů za minutu: 650-700Úroveň hladiny hluku LWA: 108 db(A)Přepravní hmotnost (netto/brutto): 75 / 82 kgRozměry balení (D x Š x V): 750 x 430 x 1200 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 300R
-9%
| Max. nosnost : | 300 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Objem korby: | 320 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Paletový vozík Lumag HW2500
-9%
- Maximální nosnost: 2500 kgŠířka vnějších okrajů vidlic: 550 mm
- Délka vidlic: 1150 mm
- Šíře vidlic: 160 mm
- Rozměry řídícího kola:200 x 50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační deska Lumag RP 1400PRO
-10%
| Hmotnost: | 126 Kg |
|---|---|
| Účinná hloubka hutnění: | 30 cm |
| Odstředivá síla: | 20 kN |
| Šířka desky: | 450 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vzduchový kompresor Lumag KOM24
-10%
- Provozní napětí: 230 V / 50 HzVýkon motoru: 0,75 kW (1.0 PS)Otáčky motoru: 1.400 ot./minPočet válců: 2Vzdušník: 24 LSací výkon 158 l/minPlnící výkon při 6 Bar: 70 l/minMaximální pracovní tlak : 9 barHladina hluku LWA: 65 dB/AOchranná třída IP: IP23Rozměry balení (D/Š/V): 565/285/585 mmHmotnost: 22 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »