Stavba a dílna Elpumps
PodkategorieElpumps BT 4877 K INOX kalové čerpadlo do septiku s oběžným kolem
-2%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 20000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. velikost pevných částic: | 30 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps NEPTUN kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem
-2%
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps VP 300 hlubinné ponorné čerpadlo do studní a vrtů
-2%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 1200 l/hod |
| Dopravní výška: | 60 m |
| Max. hloubka ponoru: | 10 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elpumps VB 25/1500 B domácí vodárna
-12%
- Příkon: 1500 W
- Max. čerpací výkon: 6300 l/hod
- Max. výtlačná výška: 48 m
- Max. sací hloubka: 9 m
Není skladem