Šroubováky Güde
PodkategorieSKLÍČIDLO RYCHLOUPÍNACÍ 1,5-13 Güde 38330
-21%
- Rozsah upnutí: 1,5 - 13 mm
- Úchyt: B16
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 42
- Výška sestaveného zařízení v mm: 85
Není skladem
ŠOUBOVÁK VRTACÍ BS 12-202-20K Güde 58603
-27%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
ŠROUBOVÁK PŘÍKLEPOVÝ BSB 18-0 Güde 58503
-28%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Není skladem
SADA VRTÁKŮ SDS-PLUS, 4DÍLNÁ Güde 58152
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 55
- Výška sestaveného zařízení v mm: 20
- Délka sestaveného zařízení v mm: 200
Není skladem
SKLÍČIDLO S VĚNCEM 3,0-16 MM Güde 38346
-25%
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Úchyt: B18
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 58
- Výška sestaveného zařízení v mm: 80
Není skladem
ŠROUBOVÁK BSB 12-202-20K Güde 58606
-23%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
ŠROUBOVÁK VRT. S PŘÍKLEPEM Güde 58605
-24%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
SEKÁČ ODDĚLOVACÍ 180 MM Güde 40074
-29%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 16
- Výška sestaveného zařízení v mm: 15
- Délka sestaveného zařízení v mm: 180
Není skladem
SKLÍČIDLO RYCHLOUPÍNACÍ 10 MM Güde 58250
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 40
- Výška sestaveného zařízení v mm: 50
- Délka sestaveného zařízení v mm: 40
Není skladem