Sekačky na trávu EXTOL PREMIUM
PodkategorieŽací struna do sekačky s jádrem, kruhový profil, 2,0mm, 15m, pa66 EXTOL PREMIUM 8870903
- Materiál: PA66
- Technické parametry: 2,0mm, 15m
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o125x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803207
| Vnější průměr: | 125 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856637
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice zahradní polyesterové, polomáčené v nitrilu, velikost 8" EXTOL PREMIUM 8856670
- Technické parametry: velikost 8"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Žací struna do sekačky s jádrem, kruhový profil, 1,6mm, 15m, pa66 EXTOL PREMIUM 8870902
- Materiál: PA66
- Technické parametry: 1,6mm, 15m
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice polstrované, velikost xl/11" EXTOL PREMIUM 8856603
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost XL/11"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice zahradní polyesterové s latexem a drápy na pravé ruce, velikost 8" EXTOL PREMIUM 8856661
- Technické parametry: velikost 8"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Žací struna do sekačky s jádrem, hvězdicový profil, 1,6mm, 15m, pa66 EXTOL PREMIUM 8870922
- Materiál: PA66
- Technické parametry: 1,6mm, 15m
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 250x3,0x30mm, 24t EXTOL PREMIUM 8803240
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 160x2,6x20mm, 24t EXTOL PREMIUM 8803213
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hubice na kanystr, pro 20l kanystr 8863200 EXTOL PREMIUM 8863201
- Technické parametry: pro 20l kanystr 8863200
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803251
-8%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 96t EXTOL PREMIUM 8803248
-9%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Žací struna do sekačky s jádrem, hvězdicový profil, 2,4mm, 75m, pa66 EXTOL PREMIUM 8870928
- Materiál: PA66
- Technické parametry: 2,4mm, 75m
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sekačka aku, brushless, garden20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8895721
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 33 cm |
| Plocha trávníku: | 250 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sekačka aku robotická, 900m2 EXTOL PREMIUM 8895651
- Baterie: 20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 7,5kg
- Kapacita baterie: 5,5Ah
- Nabíjení baterie cca: 100min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 84t EXTOL PREMIUM 8803254
-8%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 84 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 54t EXTOL PREMIUM 8803252
-7%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 28t EXTOL PREMIUM 8803250
-7%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 28 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice zahradní polyesterové s latexem a drápy na pravé ruce, velikost 9", pes s latexem EXTOL ...
- Materiál: PES s latexem
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Špatně označené rukavice lurex, velikost 7" EXTOL PREMIUM 8856649-R1
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Žací struna do sekačky s jádrem, hvězdicový profil, 3,0mm, 75m, pa66 EXTOL PREMIUM 8870929
- Materiál: PA66
- Technické parametry: 3,0mm, 75m
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Žací struna do sekačky s jádrem, hvězdicový profil, 2,0mm, 15m, pa66 EXTOL PREMIUM 8870923
- Materiál: PA66
- Technické parametry: 2,0mm, 15m
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Žací struna do sekačky s jádrem, kruhový profil, 3,0mm, 15m, pa66 EXTOL PREMIUM 8870905
- Materiál: PA66
- Technické parametry: 3,0mm, 15m
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás