Sekačky na trávu Bosch
Podkategorie
Rotační sekačky
Vřetenové sekačky
Robotické sekačky
Lištové, bubnové a cepové sekačky
Sety zahradního nářadí
Příslušenství pro sekačky
Křovinořezy
Vyžínače
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100188
-21%
- Průměr mm: 20,0
- Otvor mm: 16,000
- Silné mm: 1,0
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100185
-16%
- Průměr mm: 20,0
- Otvor mm: 12,750
- Silné mm: 0,8
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640620
-12%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640593
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640447
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100209
-15%
- Průměr mm: 30,0
- Otvor mm: 24,000
- Silné mm: 1,2
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641769
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641765
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641192
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640807
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640805
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640803
-16%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640799
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640795
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640789
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640781
-14%
- Vnější průměr mm: 150
- Otvor mm: 20
- Šířka řezu (b1) mm: 2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 1,4
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640774
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 9 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640693
-12%
- Vnější průměr mm: 400
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,5
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,5
Není skladem
Akumulátorové strunové sekačky UniversalGrassCut 18V-26 BOSCH 06008C1E03
-12%
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
- Typ kompatibilního akumulátoru: Lithium-iontová
- Systém se žací strunou: IntelliFEED
Není skladem
Robotická sekačka Indego S+ 500 BOSCH 06008B0302
-12%
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Doba nabíjení akumulátoru: 60 min
- Doba chodu akumulátoru: 60 min
Není skladem
Robotická sekačka Indego XS 300 BOSCH 06008B0003
-12%
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Doba nabíjení akumulátoru: 45 min
- Doba chodu akumulátoru: 45 min
Není skladem
Akumulátorové sekačky na trávu AdvancedRotak 36-660 BOSCH 06008B9606
-21%
- Napětí akumulátoru: 36 VDoba nabíjení akumulátoru: 65 minTyp akumulátoru: Lithium-iontováFunguje při kapacitě akumulátoru: 2 AhTyp kompatibilního akumulátoru: Lithium-iontováNapětí kompatibilního akumulátoru: 36 VDoba rychlonabíjení akumulátoru: nabito na 80 % za 48 mindoporučená plocha trávníku: až 660 m²Žací systém: Rotační nůžObjem sběrného koše: 50 Lžací výška od: 25 mmŽací výška, až: 80 mmVýška střihu: 25 – 80 mmNastavování žací výšky: 7násobné, centrálníDruh rukojeti: „ErgoSlide-System“systém řízení energetické úspornosti EEM (Efficient Energy Management): anoBoční hřebeny na trávu: anoIntegrované držadlo na přenášení: anoIndikátor stavu nabití: anoQuickClick: neLeafCollect: anoVelký 50l sběrný koš: anoVelká šířka záběru 43 cm: neIndikátor nabití: anoHodnota emise vibrací ah []: 2,5 m/s²Nepřesnost K []: 1,5 m/s²Šířka střihu: 40 cmV soupravě s 2. akumulátorem: neDodávka bez akumulátoru a nabíječky: neHmotnost: 16,5 kgStručný popis výrobku: Pro úžasně tiché sečení – praktické funkce a vynikající výsledkyVlastnosti hlavního výrobku: Pohodové sečení díky výškově nastavitelné rukojeti ErgoSlidePodsekce kategorie produktů: Akumulátorové sekačky na trávuUsage level: AdvancedRozsah dodávky: KartonRozměry nářadí (D × Š × V): 1360 x 460 x 1050 mmRozměry balení (délka): 760 mmRozměry balení (šířka): 500 mmRozměry balení (výška): 460 mmRozměry balení (D × Š × V): 760 x 500 x 460 mm
Není skladem
Akumulátorové sekačky na trávu UniversalRotak 36-560 BOSCH 06008B9507
-21%
- Napětí akumulátoru: 36 V
- Doba nabíjení akumulátoru: 65 min
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
- Funguje při kapacitě akumulátoru: 2 Ah
Není skladem
Akumulátorové sekačky na trávu UniversalRotak 36-550 BOSCH 06008B950B
-21%
- Napětí akumulátoru: 36 V
- Doba nabíjení akumulátoru: 125 min
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
- Funguje při kapacitě akumulátoru: 4 Ah
Není skladem