Sekačky bez pojezdu Makita
PodkategorieMakita ELM4121 Elektrická sekačka 41cm,1600W
-12%
| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 41 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita ELM4620 Elektrická sekačka, 46cm, 1800W
-12%
| Výkon motoru: | 1800 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita ELM3320 Elektrická sekačka 33cm,1200W
-12%
| Výkon motoru: | 1200 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 33 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita ELM3720 Elektrická sekačka 37cm,1400W
-12%
| Výkon motoru: | 1400 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 37 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Makita ELM4120 Elektrická sekačka 41cm,1600W (EM410)
-12%
| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 41 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Makita 195957-9 olej motorový Makita 2-takt 1:50, 100ml = old980008606, 980008106=alt195957A9
-16%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 980008607 olej motorový polosyntetický Makita 2-takt 1:50, 1000ml = alt Dolmar980008107
-12%
Není skladem
Makita 181434-7 olej kompresorový 30ml
-12%
Není skladem
Makita 980008151 olej motorový Dolmar 2-takt 1:50, barel 200l STOP
-20%
Není skladem
Makita 980008270 olej motorový 2-takt 1:50, barel 60l = old980008150
-20%
Není skladem