Sekací kladiva (demoliční) Makita
PodkategorieMakita HM0870C Sekací kladivo 7,6J,1100W
-12%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 7.6 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - ihned k odběru
Makita HM1203C Sekací kladivo 19,1J,1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 19.1 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - ihned k odběru
Makita HM0871C Sekací kladivo s AVT 8,1J,1100W
-12%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 8.1 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1214C Bourací kladivo s AVT 19,9J,1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 19.9 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1307C Bourací kladivo 25,5J,1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 25.5 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 30mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM004GZ01 Aku bourací kladivo šestihran 28,6 mm Li-ion XGT 2x40V, kufr,bez aku Z
-21%
- Akumulátor: Li-ion 2x40 V
- Výkon: 4.400 W
- Upínání nástroje: šestihran 28,6 mm
- Počet úderů naprázdno: 870 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HK1820 Lehké sekací kladivo 3,1J,550W
-12%
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 3.1 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Plus |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1213C Sekací kladivo s AVT 18,6J,1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 18.6 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1205C Sekací kladivo 19,1J,1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 19.1 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1812 Bourací kladivo s AVT 72,8J, 2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 72.8 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 28mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1317C Bourací kladivo s AVT 25J,1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 25 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 30mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1511 Bourací kladivo s AVT 48,9J,1850W
-12%
| Příkon: | 1850 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 48.9 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 30mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1501 Bourací kladivo 48,1J,1850W
-12%
| Příkon: | 1850 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 48.1 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 30mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1101C Sekací kladivo 11,5J,1300W
-12%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 11.5 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1111C Sekací kladivo s AVT 11,2J,1300W
-12%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 11.2 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1802 Bourací kladivo 71,4J,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 71.4 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 28mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita M8600 Bourací kladivo MT 900W,šestihran 17mm
-21%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 7.2 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 17mm |
Není skladem
Makita HK0500 Lehké sekací kladivo 1,8J,550W
-12%
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 1.8 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Plus |
Není skladem
Makita 198993-4 mazací tuk na nástroje = old 194659-4,194683-7
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00050 vrták SDS-Plus D 6x50/110mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita 421342-3 prachovka pro vrtáky SDS-Plus 6-14mm
-28%
- Protiprachový kryt MAKITAo 6–14 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00066 vrták SDS-Plus D 6x100/160mm
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19180 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 17 ks v hliníkovém kufru
-41%
- Popis pro:Sada SDS Plus Makita D-19180Vrták SDS Plus pr.5/110mmVrták SDS Plus pr.6/110mmVrták SDS Plus pr.6/160mmVrták SDS Plus pr.8/110mmVrták SDS Plus pr.8/160mmVrták SDS Plus pr.8/210mmVrták SDS Plus pr.10/110mmVrták SDS Plus pr.10/160mmVrták SDS Plus pr.10/210mmVrták SDS Plus pr.12/160mmVrták SDS Plus pr.12/260mmVrták SDS Plus pr.14/260mmSekáč SDS Plus špičatý 140mmSekáč SDS Plus špičatý 250mmSekáč SDS Plus plochý 20x140mmSekáč SDS Plus plochý 20x250mmSekáč široký SDS Plus 40x250mmKufřík AL
Skladem - ihned k odběru
Makita D-46361 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v plastové krabičce
-12%
- Kvalitní vrtáky SDS plus MAKITA
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »