Rotační sekačky FIELDMANN
PodkategorieFzr 9040-e nůž pro fzr 2037-e fieldmann
-25%
- Náhradní nůž, šířka záběru 38 cm, komptatibilní s modely sekaček FZR 2037-E, FZR 70385-0
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9017-e nůž 420 mm fieldmann
-27%
- Náhradní nůž pro elektrickú sekačku FZR 2040-E
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9018-b nůž 400 mm fieldmann
-31%
- Náhradní nůž pro benzínovou sekačky FZR 4010-B; FZR 4005-127BH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9021-e nůž 320mm fieldmann
-37%
- Nůž pro modely FZR 2021-E; 2022-E; 2023-E; 2025-E s rokem výroby 2023 a starší
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9022-e nůž 320mm fieldmann
-42%
- Náhradní nůž pro elektrickú sekačku FZR 2011-E
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9036-e nůž 320mm fieldmann
-36%
- Náhradní nůž pro FZR 2031-E
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9034-a nůž pro fzr 70375 fieldmann
-34%
- náhradní nůž pro sekačku FZR 70375-A
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9035-a nůž pro fzr 70335 fieldmann
-35%
- náhradní nůž pro sekačku FZR 70335-A
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9020-b nůž 510 mm fieldmann
-26%
- Náhradní nůž pro benzínové sekačky FZR 5125-B; 5115-B/170B; 5125-BV
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9019-b nůž 460 mm fieldmann
-26%
- Náhradní nůž pro benzínové sekačky FZR 4611-B/144B; FZR 4616-B/144B; FZR 4616-BES; FZR 4618-BV/144BV; FZR 4625-BV
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 70375-0 2x20v sekačka fieldmann
-30%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 37 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9015-bes nůž fzr 4615libes fieldmann
-24%
- Nůž pro benzínovou sekačku FZR 4615-LiBES
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9032-b nůž pro fzr 5611-b fieldmann
-23%
- FZR 9032-B Náhradní nůž pro benzínovou sekačku FZR 5611-B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 4618-144bv benz. sekačka fieldmann
-22%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1200 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 4616-144b benz. sekačka fieldmann
-24%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mol dynamic forest olej 0,6l fieldmann
-7%
- Olej k mazání řetězů motorových pil
- Jeho nízkoteplotní vlastnosti umožňují celoroční použití
- Díky obsahu přísad ke zlepšení přilnavosti je spotřeba oleje ekonomická
- Snižuje teplotu tření a zmírňuje opotřebení ozubení a řetězu, resp. ochranné lišty a tím snižuje ztráty způsobené častou výměnnou
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9038-a nůž pro fzr 70330-0 fieldmann
- Nůž pro sekačku FZR 70330-A
- Délka nože 33 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 70435-0 2x20v sekačka fieldmann
-30%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 750 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Fzr 5115-170b benz. sekačka fieldmann
-35%
| Výkon motoru: | 2.8 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Fzr 9013-e nůž 360 mm fieldmann
-24%
- Náhradní nůž pro elektrickou sekačku FZR 2002/2030-E
Není skladem