Řezačky
V kategorii Řezačky naleznete 1839 produktů světoznámých značek, ze kterých si vyberete! Naše Řezačky jsou vysoké kvality a v perfektním stavu a poskytnou vám všechno potřebné, co jste zde hledali. Bez ohledu na to, zda se řadíte mezi profesionální řemeslníky nebo je to vaše hobby, u nás najdete Řezačky vyhovující přesně vašim potřebám. Podívejte se i na další produkty v Stavba a dílna. Doručujeme do 24 hodin!
Nebojte se použít filtr v kategorii a vyfiltrovat si Řezačky podle výrobce nebo ceny.
- Řezačky -
- Řezačky AL-KO
- Řezačky Bosch
- Řezačky BOW
- Řezačky EXTOL CRAFT
- Řezačky EXTOL INDUSTRIAL
- Řezačky EXTOL LADY
- Řezačky EXTOL PREMIUM
- Řezačky Ferm
- Řezačky FIELDMANN
- Řezačky Flex
- Řezačky Güde
- Řezačky Hecht
- Řezačky Holzkraft
- Řezačky Holzstar
- Řezačky Kreator
- Řezačky Lumag
- Řezačky Makita
- Řezačky Metabo
- Řezačky Metallkraft
- Řezačky MTD
- Řezačky Narex
- Řezačky Nezadaná
- Řezačky Optimum
- Řezačky Powerplus
- Řezačky Proma
- Řezačky Riwall
- Řezačky Roxta
- Řezačky Scheppach
- Řezačky TOTAL
- Řezačky Unicraft
- Řezačky VeGA
- Řezačky VERDEMAX
- Řezačky Worx
- Řezačky Worx garden
- Řezačky Worx power tools
Plátky do přímočaré pily 5ks, 75x4,0mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805507
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 5-50mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 75x4,0mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Není skladem
Plátky do přímočaré pily 5ks, 75x2,5mm, bi-metal EXTOL PREMIUM 8805703
- Info: tloušťka 1mm, prořez 3-30mm, broušené zuby
- Materiál: Bi-Metal
- Technické parametry: 75x2,5mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Není skladem
Pilový pás - 27x2680/10-14z bimetal pro PPS-250HPA
-3%
- Pilový pás - 27x2680/10-14z bimetal pro PPS-250HPA
Není skladem
Pilový pás - 27x2455/ 10-14z bimetal pro PPS-220TH
-2%
- Pilový pás - 27x2455/ 10-14z bimetal pro PPS-220TH
Není skladem
Pilový pás - 27x2455/ 6-10z bimetal pro PPS-220TH
-2%
- Pilový pás - 27x2455/ 6-10z bimetal pro PPS-220TH
Není skladem
Makita DFV214A01 Aku vesta L s ventilátory Li-ion CXT 10,8/12V,LXT14,4/18V Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 10,8/14,4/18V
- Doba použití Hi: BL1860-16 hod
- Doba použití Mid: BL1860-29,5 hod
- Doba použití Lo: BL1860-68 hod
Není skladem
Makita E-06971 kotouč pilový dřevo Efficut 216x2x30mm 45Z = new E-06987
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-67240 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 80Z = new B-67290
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72316 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 60Z new D-81854
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72338 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 100Z=newD-81941
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 988000040 sluchátka STOP
-15%
Není skladem
Makita B-09575 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 180x2.4x30mm 60Z = new B-33255
-18%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita 465043655 lišta 43cm 1.5mm 3/8" Dolmar 64čl
-13%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-56742 kotouč pilový corian SPECIALIZED 165x2x20mm 48Z pro ponorné pily = new B-56801
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Makita B-67234 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 60Z = new B-67284
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový plátek do pily ocasky S 610 DF Heavy for Wood and Metal BOSCH 2608656256
-12%
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 46
- 47
- 48