Příslušenství pro zahradní techniku Makita
Podkategorie
Příslušenství pro sekačky a traktory
Příslušenství pro křovinořezy a vyžínače
Příslušenství pro pily
Příslušenství ke grilům
Příslušenství pro mycí a čistící stroje
Příslušenství pro štípačky na dřevo
Kanystry
Příslušenství pro multifunkční stroje
Příslušenství pro provzdušňovače
Makita 988048025 ochranné brýle STOP
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-06507 strunová hlava poloautomatická 3,0mm, 3m, závit M10x1,25LH
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-07917 kotouč pilový dřevo MFORCE 170x2x30mm 16Z = new B-31946
-19%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-12859 kotouč pilový dřevo MAKFORCE 270x2.6x30mm 18Z
-12%
| Vnější průměr: | 270 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-23363 kotouč pilový ocel SPECIALIZED 185x1.8x30mm 56Z = new B-33738
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-69272 kotouč pilový ocel Efficut 136x1.1x20mm 45Z = new B-69319
-12%
| Vnější průměr: | 136 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DA00000659 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M8x1,25RH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-15%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita WL00000358 kryt grilu komplet MW001G
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita YA00000681 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M10x1,25LH=old YA00000633
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-65377 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 40Z=newD-77322
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 191G16-9 lišta 35cm 1.1mm 3/8" 52čl= old 165246-6, 958400002
-12%
Není skladem
Makita D-65383 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 60Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 980008607 olej motorový polosyntetický Makita 2-takt 1:50, 1000ml = alt Dolmar980008107
-12%
Není skladem
Makita B-09606 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 235x2.4x30mm 80Z = oldP-05365, new B-33277
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita 122907-1 nosný popruh dvouramenný Dolmar = old367122907, 368700300,new122906-3
-18%
Není skladem
Makita DCX201CXL Mikina XL na zip s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-15%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Není skladem
Makita D-72322 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 80Z=newD-81876
-20%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 415045455 lišta 45cm 1.5mm 3/8" pancéřová Dolmar
-18%
Není skladem
Makita 191T90-5 řetěz pilový 30cm 1.1mm 0.325" .043" 51čl Makita
-12%
Není skladem
Makita 384224503 strunová hlava automatická 3,0mm M10x1,25LH,M12x1,5LH = old957224030
-12%
Není skladem
Makita P-84492 rukavice pracovní s ochranou proti nárazu, velikost XXL/11
-21%
Není skladem
Makita DCX200C2XL Mikina XXL s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-20%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Není skladem
Makita DFV214A01 Aku vesta L s ventilátory Li-ion CXT 10,8/12V,LXT14,4/18V Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 10,8/14,4/18V
- Doba použití Hi: BL1860-16 hod
- Doba použití Mid: BL1860-29,5 hod
- Doba použití Lo: BL1860-68 hod
Není skladem