Příslušenství pro zahradní techniku Kreator
PodkategorieStruna kulatá 2 mm x 25 m Kreator KRTGTR2025
-13%
- Délka struny: 25 m
- Průměr struny: 2 mm
- Tvar struny: kulatá
- Materiál: Nylon
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 235mm 60T Kreator KRT020437
-6%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 315mm, 60T Kreator KRT020432
-7%
- Rozměr: 315 x 30 x 3,2 mm
- Počet zubů: 60
- Sklon zubu: pozitiv
- Tvar zubu: střídavě šikmý
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 200mm, 24T Kreator KRT020418
-9%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 115mm, 24T Kreator KRT020305
-6%
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Struna kulatá 3 mm x 50 m Kreator KRTGTR3050
-10%
- Délka struny: 50 m
- Průměr struny: 3 mm
- Tvar struny: kulatá
- Materiál: Nylon
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Struna kulatá 2,4 mm x 50 m Kreator KRTGTR2450
-6%
- Délka struny: 50 m
- Průměr struny: 2,4 mm
- Tvar struny: kulatá
- Materiál: Nylon
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na kov 120 mm, 24 Z Kreator KRT020603
-9%
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 305mm, 100T Kreator KRT020506
-6%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 235mm 40T Kreator KRT020436
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 315mm, 100T Kreator KRT020433
-9%
- Počet zubů: 100
- Rozměr: 315 x 30 x 3,2 mm
- Sklon zubu: pozitiv
- Tvar zubu: střídavě šikmý
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 305mm, 100T Kreator KRT020431
-10%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 165mm, 24T Kreator KRT020304
-5%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Struna kulatá 3 mm x 25 m Kreator KRTGTR3025
-10%
- Délka struny: 25 m
- Průměr struny: 3 mm
- Tvar struny: kulatá
- Materiál: Nylon
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Struna kulatá 2,4 mm x 25 m Kreator KRTGTR2425
- Délka struny: 25 m
- Průměr struny: 2,4 mm
- Tvar struny: kulatá
- Materiál: Nylon
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Struna kulatá 2 mm x 50 m Kreator KRTGTR2050
-12%
- Délka struny: 50 m
- Průměr struny: 2 m
- Tvar struny: kulatá
- Materiál: Nylon
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 135mm, 24T Kreator KRT020301
-7%
| Vnější průměr: | 135 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Chrániče kolen GEL Kreator KRTS20003
- Materiál: Pěnový polyetylén, polyester, vstřikovací gel
Není skladem
Chrániče uší (sluchátka) ekonomic Kreator KRTS40001
- EN352-1
- SNR 26
- Vyztužený hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Není skladem
Ochranné brýle (žluté sklo) Kreator KRTS30008
- PC skla
- Extra kontrastní
- EN166
- Široké prosvětlení
Není skladem