Přímočaré pily Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX479 - Přímočará pila 750W
-7%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX478.1 - Přímočará pila 650W
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 90 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare
- WX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO - bez akumulátoru - PowershareWX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO Tato pila je ideální na zaoblené i příčné řezy do tvrdého dřeva, dřevotřísky a dřevěných kompozitů i na silnější a tvrdší materiály. Nastavení rychlosti umožňuje práci s různými materiály. Se svým výkonným bezuhlíkovým motorem a časem ověřeným mechanickým systémem snadno nahrazuje síťové kmitací pily a zajišťuje stejnou úroveň výkonu. 4 stupně orbitálního pohybu umožňují výběr mezi rychlým nebo čistým řezáním. Je vybavena patkou nastavitelnou po 45° na zkosené řezy. Beznástrojový systém usnadňuje výměnu pilových plátků. POWER-SHARE Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Baterie a nabíječky koupíš pouze jednou, další nářadí už kupuješ bez baterie! Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktůNITRO označuje technologii bezkartáčových (Brushless) motorů, která poskytuje vyšší výkon a efektivitu v aku nářadí, srovnatelnou se síťovými stroji. Tato technologie zvyšuje výkonnost nářadí, umožňuje snadnější práci a nabízí lepší poměr výkonu a hmotnosti, což přispívá ke komfortu při práci.Hlavní výhody
- Bezuhlíkový motor prodlužuje dobu chodu, poskytuje větší výkon a prodlužuje životnost motoru3 nastavení kyvadla a rovné řezání pro různé aplikace a materiályVypínač s aretací a regulací otáček pro pomalé spuštění a rychlé řezáníVestavěný ofukovač čistí strunu řezu od prachuLED dioda zlepšuje viditelnost pracovního prostoruAdaptér na vysavač pomáhá udržovat jej v čistotěHliníková základová deska,
- Snadné nastavení základny 0°-45° vpravo nebo vlevo bez použití nářadíUchycení pilového listu bez použití nářadí pro rychlou a snadnou výměnu pilových listůSoučást dodávky Aku přímočaré pily WX542.9 NITRO1x adaptér pro odsávání1x pilový list na dřevo1x kryt základny LED osvětlení
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX550 - Aku dvojkombinace - ocaska + přímočará pila, 1x2.0Ah - Powershare
-15%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX463 - Přímočará pila 550W
- WORX 550W WX463 přímočará pila 800-3000 ot./min LED dioda, odsávání prachu Přímočará pila WORX 550W WX463 je všestranné nářadí s výkonem 550W, nabízející zdvih kotouče 18mm a nastavitelnou rychlost v rozsahu 800-3000 ot./min. Díky ergonomickému designu a přesnému vedení je ideální pro řezání dřeva, kovu a plastů, zajišťuje přesnost a komfort práce.Hlavní výhody
- Výměna pilového kotouče bez použití nářadí Rozsah otáčení 0-45° doleva nebo doprava Integrované odsávání prachu LED dioda zlepšuje viditelnost pracovního prostoru Pohodlná gumová rukojeťSoučást dodávky Imbusový klíč Adaptér pro připojení vysavače3 pilové listy (pro dřevo, ocel a hliník)Přepravní kufřík
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX543.9 - Aku přímočará pila 20V - bez akumulátoru - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640614
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640613
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640611
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640516
-12%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640503
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640501
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640445
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640433
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640435
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5dílná sada pilových plátků Wood and Metal Basic se stopkou T BOSCH 2608667857
-21%
- Obsah sady: T 118 B Basic for Metal
- Zvýraznění výhody (krátké): Řezání dřeva a kovu
- Text s tvrzením o výkonnosti: Pro dřevo a kov
- (Verze), klíčový důvod RTB: Obsahuje pilové listy pro přímé a křivkové řezy do měkkého dřeva i listy pro spolehlivé řezání při práci s kovy
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608641195
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641171
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640815
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640725
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640700
-12%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640694
-12%
- Vnější průměr mm: 450
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,8
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,8
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640682
-12%
- Vnější průměr mm: 315
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640674
-12%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640636
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmitací pilka PST 800 PEL BOSCH 06033A0120
-12%
| Příkon: | 530 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Systémové příslušenství Pilový řetěz 40 cm (1,1 mm) BOSCH F016800258
-12%
- Stručný popis výrobku: Pilový řetěz špičkové kvality pro vynikající řezný výkon
- Vlastnosti hlavního výrobku: Vlastnosti: délka 40 cm, tloušťka vodicího článku 1,1 mm, rozteč 3/8", značka Oregon®
- Podsekce kategorie produktů: Systémové příslušenství
- Rozsah dodávky: Kartonová krabice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plátky do pily ocasky 3ks, 225x19x0,9mm, bi-metal EXTOL PREMIUM 8806201
- Materiál: Bi-Metal
- Technické parametry: 225x19x0,9mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plátky do pily ocasky 3ks, 150x19x0,9mm, bi-metal EXTOL PREMIUM 8806205
- Materiál: Bi-Metal
- Technické parametry: 150x19x0,9mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plátky do pily ocasky 3ks, 240x19x1,5mm, hcs EXTOL PREMIUM 8806102
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 240x19x1,5mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás