Přímočaré pily Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX479 - Přímočará pila 750W
-7%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX478.1 - Přímočará pila 650W
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 90 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare
- WX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO - bez akumulátoru - PowershareWX542.9 - Aku přímočará pila 20V NITRO Tato pila je ideální na zaoblené i příčné řezy do tvrdého dřeva, dřevotřísky a dřevěných kompozitů i na silnější a tvrdší materiály. Nastavení rychlosti umožňuje práci s různými materiály. Se svým výkonným bezuhlíkovým motorem a časem ověřeným mechanickým systémem snadno nahrazuje síťové kmitací pily a zajišťuje stejnou úroveň výkonu. 4 stupně orbitálního pohybu umožňují výběr mezi rychlým nebo čistým řezáním. Je vybavena patkou nastavitelnou po 45° na zkosené řezy. Beznástrojový systém usnadňuje výměnu pilových plátků. POWER-SHARE Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Baterie a nabíječky koupíš pouze jednou, další nářadí už kupuješ bez baterie! Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktůNITRO označuje technologii bezkartáčových (Brushless) motorů, která poskytuje vyšší výkon a efektivitu v aku nářadí, srovnatelnou se síťovými stroji. Tato technologie zvyšuje výkonnost nářadí, umožňuje snadnější práci a nabízí lepší poměr výkonu a hmotnosti, což přispívá ke komfortu při práci.Hlavní výhody
- Bezuhlíkový motor prodlužuje dobu chodu, poskytuje větší výkon a prodlužuje životnost motoru3 nastavení kyvadla a rovné řezání pro různé aplikace a materiályVypínač s aretací a regulací otáček pro pomalé spuštění a rychlé řezáníVestavěný ofukovač čistí strunu řezu od prachuLED dioda zlepšuje viditelnost pracovního prostoruAdaptér na vysavač pomáhá udržovat jej v čistotěHliníková základová deska,
- Snadné nastavení základny 0°-45° vpravo nebo vlevo bez použití nářadíUchycení pilového listu bez použití nářadí pro rychlou a snadnou výměnu pilových listůSoučást dodávky Aku přímočaré pily WX542.9 NITRO1x adaptér pro odsávání1x pilový list na dřevo1x kryt základny LED osvětlení
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX550 - Aku dvojkombinace - ocaska + přímočará pila, 1x2.0Ah - Powershare
-15%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX463 - Přímočará pila 550W
- WORX 550W WX463 přímočará pila 800-3000 ot./min LED dioda, odsávání prachu Přímočará pila WORX 550W WX463 je všestranné nářadí s výkonem 550W, nabízející zdvih kotouče 18mm a nastavitelnou rychlost v rozsahu 800-3000 ot./min. Díky ergonomickému designu a přesnému vedení je ideální pro řezání dřeva, kovu a plastů, zajišťuje přesnost a komfort práce.Hlavní výhody
- Výměna pilového kotouče bez použití nářadí Rozsah otáčení 0-45° doleva nebo doprava Integrované odsávání prachu LED dioda zlepšuje viditelnost pracovního prostoru Pohodlná gumová rukojeťSoučást dodávky Imbusový klíč Adaptér pro připojení vysavače3 pilové listy (pro dřevo, ocel a hliník)Přepravní kufřík
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX543.9 - Aku přímočará pila 20V - bez akumulátoru - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Brýle ochranné kouřové, kouřově šedé, s uv filtrem EXTOL CRAFT 97322
- Info: Lehké brýle s polykarbonátovým zorníkem třídy F , s vysokou odolností proti nárazu a ochranou proti poškrábání. Kategorie UV filtru : UV 400, číslo ochrany 2-1,2
- Normy: CE, EN 166
- Technické parametry: kouřově šedé, s UV filtrem
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brýle ochranné přímo větrané EXTOL CRAFT 97303
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: univerzální velikost, čirý, polykarb. plochý zorník třídy F, CE, EN 166
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice kožené, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856656
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm JSM1030 - Přímočará pila 550W
-5%
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 185x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 200x2,6x30/16,18,20,25,25,4 - 24 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 20 zubů - střídavý šikmý s vyhazovačem
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,2x20/16 - 30 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás - 20x2362/ 8z pro PPK-175T, BZ-1750
-5%
- Pilový pás - 20x2362/ 8z pro PPK-175T, BZ-1750
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 150x2,2x20/16 - 24 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T91-3 řetěz pilový 35cm 1.1mm 0.325" .043" 59čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T87-4 lišta 35cm 1.1mm 0.325" 59čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G22-4 lišta 25cm 1.3mm 3/8" 40čl = old 168408-5, 168406-9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stojan pro pokosové pily Powerplus POWX075200
-10%
- Nosnost: 150 kg
- Výška stojanu: 100 cm
- Rozsah prodloužení ramen: 118,5 - 200 cm
- Hmotnost: 14 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-přímočará pila 18.0 V FLEX JSB 18.0-EC
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72300 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 40Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita CV102DZL Aku vesta L s vyhříváním Li-ion CXT 10,8/12V Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 10,8/12V CXT
- Doba použití Hi: BL1041B - 4 hod
- Doba použití Mid: BL1041B - 7,5 hod
- Doba použití Lo: BL1041B - 14 hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415050655 lišta 50cm 1.5mm 3/8" Dolmar (445050655 Makita)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks BD Pilových plátků na lamino 100/10 Kreator KRT045020
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na laminát, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Snadno s nimi přeříznete laminát.
- Mají délku 100 mm, 10 zubů na palec (TPI) a U upínání.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks BD Pilových plátků na dřevo 100/10 Kreator KRT045003
-9%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na dřevo, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Snadno s nimi přeříznete měkké dřevo o tloušťce 4 až 30 mm.
- Mají délku 100 mm, 10 zubů na palec (TPI) a U upínání.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek HSS na kov 75/12 Kreator KRT041030
-14%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na kov, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Mají délku 75 mm a 12 zubů na palec (TPI).
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek na tvrdé dřevo 100/6 Kreator KRT041010
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na dřevo, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Snadno s nimi přetnete tvrdé dřevo.
- Mají délku 100 mm, 6 zubů na palec (TPI) a T upínání.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek pro dřevo 100/6 Kreator KRT041004
-7%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na dřevo, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Jsou vhodné pro čisté řezání měkkého dřeva.
- Mají délku 100 mm, 6 zubů na palec (TPI) a T upínání.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek pro dřevo 100/10 Kreator KRT041003
-9%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na dřevo, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Jsou určeny pro čisté řezání měkkého dřeva.
- Mají délku 100 mm, 10 zubů na palec (TPI) a T upínání.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás