Ponorné pily Makita
PodkategorieMakita B-49719 pilový list DSD180,2 ks na dřevo sadrokarton
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-69272 kotouč pilový ocel Efficut 136x1.1x20mm 45Z = new B-69319
-12%
| Vnější průměr: | 136 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-15%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-65377 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 40Z=newD-77322
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 191G16-9 lišta 35cm 1.1mm 3/8" 52čl= old 165246-6, 958400002
-12%
Není skladem
Makita D-65383 kotouč pilový dřevo TCT 260x2.6x30mm 60Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 194385-5 sada šroubovacích svorek 2ks pro lišty Makita
-12%
- Šroubové svěrky MAKITA k vodicí liště. 2 ks.
Není skladem
Makita B-09606 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 235x2.4x30mm 80Z = oldP-05365, new B-33277
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita DCX201CXL Mikina XL na zip s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-15%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Není skladem
Makita D-72322 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 80Z=newD-81876
-20%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 415045455 lišta 45cm 1.5mm 3/8" pancéřová Dolmar
-18%
Není skladem
Makita 191T90-5 řetěz pilový 30cm 1.1mm 0.325" .043" 51čl Makita
-12%
Není skladem
Makita P-84492 rukavice pracovní s ochranou proti nárazu, velikost XXL/11
-21%
Není skladem
Makita DCX200C2XL Mikina XXL s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-20%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Není skladem
Makita DFV214A01 Aku vesta L s ventilátory Li-ion CXT 10,8/12V,LXT14,4/18V Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 10,8/14,4/18V
- Doba použití Hi: BL1860-16 hod
- Doba použití Mid: BL1860-29,5 hod
- Doba použití Lo: BL1860-68 hod
Není skladem
Makita E-06971 kotouč pilový dřevo Efficut 216x2x30mm 45Z = new E-06987
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-67240 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 80Z = new B-67290
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72316 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 60Z new D-81854
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72338 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 100Z=newD-81941
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 988000040 sluchátka STOP
-15%
Není skladem
Makita B-09575 kotouč pilový hliník SPECIALIZED 180x2.4x30mm 60Z = new B-33255
-18%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Makita 465043655 lišta 43cm 1.5mm 3/8" Dolmar 64čl
-13%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem